Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ettől be tudok rúgni? (többi...

Ettől be tudok rúgni? (többi lent)

Figyelt kérdés
megittam 2 dobozos borsodit meg van 1 liter kalinka vodkám ettől szerintetek be tudok rúgni ha colaval megiszom ? Lehet hülye kérdés de általában boros kólázok vagy sörözök :D

2016. aug. 3. 18:46
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsánat nem 1 hanem fél liter :D
2016. aug. 3. 18:47
 2/9 anonim válasza:
A fél liter kalinkához keverj egy liter almalevet :) Ha megiszod a 2 sör között, garantáltan kakkukkolni fogsz tőle :D De miért akarsz berúgni? Nincs ahhoz még egy kicsit túl szerda?
2016. aug. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem az számít milyen nap van :D nyár van élvezni kell :D almalevet ? :O az almalétől mért lesz jobb ? :D
2016. aug. 3. 18:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert kólával amúgy sem igazán szoktak vodkát inni, almalével pl finom, és azért mert bekeverve nem fog annyira megütni, vagy nem olyan hirtelen, és lehet meg is tudod inni. Tisztán fél lityit már szép teljesítmény lenne. :D
2016. aug. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát nem csak kólával iszom nyilván tisztán is :D meg egész nap ettem 2 főtt tojást meg egy fél szendvicset csak beüt valamit :D
2016. aug. 3. 20:08
 6/9 anonim ***** válasza:

Én a másnapi te vagyok:

Nehogy megigyál fél liter komersz szeszt sörrel keverve, 3napig a halált fogod kívánni.

2016. aug. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jaja, ne igyál meg annyit, és főleg egyél előtte sokat. Bár szerintem már mindegy.. :D Mi is almalével szoktuk inni, úgy nagyon finom, vagyis hát elmegy :D Finom nem lesz. Szénsavas üdítőkkel már borzongok tőle.
2016. aug. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
sörrel ittam már mind egy de full ko :D
2016. aug. 4. 01:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Na milyen a masnap? Bananturmix es fajdalomcsillapito,majd ha felkeltel
2016. aug. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!