Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Elképzelhető, hogy azért nem...

Elképzelhető, hogy azért nem vagyok sose másnapos, mert éhgyomorra iszok csak pár kortyot, (ettől is simán be tudok rugni) és ez ugye még nem egészségtelen mennyiség?

Figyelt kérdés
Ha nem fug elmúlni ez, hogy kevés piától berugok, akkor szerencsém van

2016. júl. 20. 07:50
 1/4 anonim válasza:

Elképzelhető, hogy nem voltál berugva csak egy kicsit becsiccsentettél.

Ha fiatal vagy és nem régóta fogyasztasz alkoholt normális, hogy kevéstől is berugsz, de ez idővel változni fog és jobban bírod makd az alkoholt.

2016. júl. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól mondja az első, én is mikor kezdtem, ha be is rúgtam nem voltam másnapos, mert megittam 4-5 felest meg 2-3 sört 5-6 óra alatt és kész voltam. Akkiriban minden hétvégén berúgtam, 3 hónappal később már ugyanahhoz a hatáshoz 7-8 feles meg 4-5 sör kellett, na akkor már másnapos voltam. Hiába bírja az agyam jobban egy idő után, a gyomrom az nem. Mostanába azért már nem iszok annyit, kb. évente 2-3-szor rúgok be durvábban, ha hozzászoksz és rászoksz folyamat sokat kell innod, ami rengeteg pénz és egészségügyileg is hazavág.
2016. júl. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Phoney ***** válasza:

Nem, mindegy, hogy miből iszol pár kortyot, de a leírásod alapján tényleg nem berúgásról beszélsz.

Nálam is van, hogy teljesen lebambulok egyetlen italtól, de az még nem berúgás, és ennyitől nem is nagyon lehet másnaposnak lenni. (Bár idősebbeknél állítólag 1-2 sör után is előfordulhat.)

2016. júl. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kizárólag akkor voltam másnapos életemben, amikor mindenfélét összeittam, illetve amikor rossz minőségűt ittam. Normális italtól még véletlenül sem volt semmi bajom.


Pár kortytól szerintem nem lehet berúgni, bár egy extrém kezdő ketogén diétában lehet, hogy képes rá (állítólag brutálisan leviszi az alkoholtűrő képességet :D).

2016. júl. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!