Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Kiharaptam a szám. Normális,...

Mr.The Colonel kérdése:

Kiharaptam a szám. Normális, hogy a vörösbor rendesen befogta az ajkam?

Figyelt kérdés

Egyelég drága vörösborról van szó. A Bortársaságba járok bort venni, és ott ajánlották ezt az Argentín cabernet savignont. Közben edzésen voltam, és szájbavertem saját magam(kapus vagyok), és így kiharaptam a szám. A bor totál befogta, de csak ahol megserült az ajkam.

Színezékes lenne egy 8ezer forintos bor? Vagy ez normális...? Sosem tapasztaltam még ilyet.



#ital #bor #szőlő #cabernet savignon
2016. aug. 26. 21:29
 1/3 Mojjo ***** válasza:
100%
Nem színezék. A vörösborban lévő természetes színanyagok (ún. antocianinok) jobban tudnak fogni bármilyen színezéknél. A Cabernet sauvignon ráadásul különösen gazdag ezekben a színanyagokban.
2016. aug. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Othello még durvább. Annak a szőlője is brutálisan fog.
2016. aug. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Normalis. A vorosborok ilyenek, ha nem harapod ki, akkor is megfogja az ajkad, nyelved stb.
2016. aug. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!