Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Fehérbor vagy vörösbor?

Fehérbor vagy vörösbor?

Figyelt kérdés
Melyik a finomabb? Nem minőségi borról van szó hanem olcsó kannásról. A válaszokat előre is köszi!

2016. aug. 18. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
La Fiesta, Dankó.
2016. aug. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A fehérekből alapvetően olcsóbban kaphatsz jót. Ezek a 3-5 literes fehér kartondobozos borok eléggé ihatók.


Pl. ez:


[link]


De más hasonlók is elég jók: hilltop és tsai fröccsözni, buliba.

2016. aug. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Alain Delon ***** válasza:
Mind a kettő egyformán finom. Teljesen más világ a fehér és a vörös bor. A fehér borok a "könnyebb" borok, a vörös borok a "nehezebb" borok".
2016. aug. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Alain Delon ***** válasza:
50%
Bocsánat! Nem olvastam végig a kérdésed. Akkor nem szóltam.
2016. aug. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sparos Egri Bikavér, isteni finom, vastag . Akcióban megkapod már 499-ért . Úgy-különben meg 5 vagy 699 .
2016. aug. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én a vörösbort szeretem, de Tokajban ittam már nagyon finom fehéret is. Kannást viszont nem ittam még, úgyhogy nem tudok arról véleményt mondani. Ha van rá lehetőséged, inkább termelőtől vegyél bort. Sok borvidékünk van, és mindenhol vannak kiváló borok nem is drágán, úgyhogy én boltban véletlen se vennék kannást. Az alkoholistáknak való.
2016. aug. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amúgy a kannás bort én csak úgy ismerem, hogy egyszer egy ismerősöm elment szétnézni az ördögkatlanba, aztán hozott haza magával egy kannában igazi villányi bort :D nem kóstoltam, így nyilatkozni nem tudok, na de kanna ide vagy oda az azért minőségi volt . Az ilyen olcsó borok amiket te keresel az pl. a Cimbora (2 liter) Coopba lehet kapni, pár száz forint, a romák , meg az alkeszek viszik . De ! a Sparnak is van 2 literes saját márkása az s-budget azt hiszem alma bor, egyszer egy hajléktalant láttam esni kelni a buszon, azzal kínálgatott .
2016. aug. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :DDD nem vagyok szegény, csak azért akarok kannást inni mert be akarok rugni hamar és olcsó is
2016. aug. 18. 21:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor a Dankót ajánlom. De jobban jársz, ha minőségiből iszol többet
2016. aug. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Mojjo ***** válasza:
77%

Gondolom a másnapi rettenet fejfájast is szeretni fogod... Ez a nem vagy csóró, csak azért kell a kannás, mert az olcsó meg kicsit mintha ütné egymást. Normális bortól meg hamarabb berúgsz, mert 20-30%-al több alkohol van bennük.


Szerintem vegyél valami olcsóbb vodkát, aztán öntsd fel narancslével.

2016. aug. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!