Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » MIt gondoltok az alábbi...

MIt gondoltok az alábbi étel-ital kiírásokről?

Figyelt kérdés
Mindig nevetek, mikor kólföldi ételek, italok neveit rosszil írják le. Ma akadtam egy srác Adam B. Pek név alatt egy olyan fotóra, ahol az árlistán Jégermeister és Rojál vodka szerepel :)

2016. szept. 2. 18:58
 1/5 A kérdező kommentje:
ról, bocsánat
2016. szept. 2. 19:00
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után immunis lesz rájuk az ember. Nem akadok már fenn a gordon blue-n
2016. szept. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

A MIt-ben nagy az i betű.

kólföldi - külföldi

rosszil - rosszul

akadtam egy - akadtam rá egy

srác - srác,

szerepel - szerepel.

Ma akadtam egy srác Adam B. Pek név alatt - helyesen : Ma akadtam rá Adam... vagy Ma akadtam rá egy srác, Adam B. Pek neve ...


Az a véleményem, hogy ciki.

Meg az is, hogy ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna.

2016. szept. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Én az ilyenekre allergiás vagyok, és ha meglátok ilyesmit egy étlapon felállok és nem eszek ott, az fix. De a helyesírásodtól is majdnem gutaütést kaptam...
2016. szept. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%

Nagyon érdekes, hogy mennyi pszichopata van köztünk, aki egy helyesírási hibától agresszívvá válik.

Lenyűgöző!

2016. szept. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!