Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Whiskey vs vodka - Melyiket...

Whiskey vs vodka - Melyiket szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
Melyiket isszátok szívesebben? Én például vodkás vagyok, whiskeyt nem is nagyon iszom, ha kínálnak sem. Ti hogy vagytok vele? Kor & nem nem kötelező, de jöhet :)

2016. szept. 14. 18:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

vodka: bármelyiket szagoltam arcszesz szaga volt, és ízre is annyira ergya hogy hihetetlen.

viszki: ízre ez is elég ramaty, de legalább nem vagyok tőle másnapos.

én a viszkire szavazok

2016. szept. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a whiskeyt jobban szeretem. A vodkát meg ha kínálják elfogadom, de amúgy önszántamból nem innám meg.
2016. szept. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Vodka. Attól nem tudok úgy berúgni, mint a whisytől :D
2016. szept. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A vodkából remek koktélt lehet csinálni olcsón, a Whiskey pedig túlárazott ha pocsék, jó ha drága.
2016. szept. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Whiskey :3
2016. szept. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Phoney ***** válasza:
100%

Nem szeretem a vodkát. A legolcsóbbakat is el tudom kortyolni kínlódás nélkül (ez általában együtt jár azzal, ha az ember sokféle töményet ismer), de alapvetően nem szeretem az erősen finomított szeszt.


Mondjuk léteznek annyira rossz (jellemzően noname blended) whiskyk, amik helyett inkább vodka, de bourbon whiskyből pl. bármelyiket szívesebben iszom, mint az áráért kapható vodkákat.

2016. szept. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
34%
Én Vodkát nagyon ritkán iszok, hamar belehet tőle rugni :D Whiskyt szoktam inni inkább de a Vodkát is megiszom Fantával 17/L
2016. szept. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyiket sem.
2016. szept. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

Whisky-t.

Persze nem ilyen 2000 forintos blendeket, amikre itt is mindenki whisky alatt gondol.

Öregebb single maltok, azok bizony mennyeiek.

A vodkát meg sose értettem.

Semmi íze, csak a tiszta alkohol... Kb pont az ellentéte a whisky-nek, élvezeti értéke nincs, ellenben jól be lehet b#szni tőle.

2016. szept. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő bejön, de bármennyire is kedvelem egyes vodkák ízét (igen, van nekik olyan), az azért csak egy kis snasszabb dolog. Egy jó whisky... Whiskeyt még nem is ittam, szóval azt nem tudom, de a kedvenc whiskyjeim... Nos, azok élményszámba mennek már akkor, amikor csak szagolgatom őket... De meg is iszom :D

Most csak vodkám van, mert azt tudok venni egypárezerért. De a jó whisky éri meg jobban az árát.

2016. szept. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!