Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az piakeverésnek számít, ha...

Az piakeverésnek számít, ha vörös bort fehér borral iszunk?

Figyelt kérdés
2016. szept. 16. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Hát, vannak ilyen cuvéek, a franciák így csinálják a rosét.
2016. szept. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Phoney ***** válasza:
100%

Ha az a kérdés, hogy rosszabbul leszel-e ettől, akkor alapvetően nem.


Ez a keverősdi egyébként is eléggé túl van lihegve, főleg azért szokott gondot okozni, mert többféle itallal nehezebb tartani a mértéket. A többféléből több és gyakrabban esik jól. Ilyen szempontból lehet gondod a kétféle borral.

2016. szept. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
probaltad mar a palinkat borral kiserni? probald ki beoffolsz hehe
2016. szept. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező úgy érti a keverést, hogy az este folyamán mindkettőt iszik. Nekem is a szüleim folyton magyarázták, hogy ne 'keverjem' a piát, tehát ha borozok akkor ne igyak sört, vagy töményet (a mai napig hülyeségnek tartom).

Nem, még ebben a nyakatekert értelmezésben se számít keverésnek a vörös és a fehér bor egymás után fogyasztása, az állaguk egyforma csak a színük és az ízjegyeik különbözőek de még mindig több a közös bennük mint ha sört, töményet, vagy valami koktélt innál az egyik mellé.

2016. szept. 17. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A franciák készítenek máshogy is rozét.
2016. szept. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A töményet sörrel az én szervezetem nem tolerálja. Viszont a töményhez a fröccs a legjobb kísérő.
2017. ápr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!