Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Házi vörösbor "túl fonom"...

Házi vörösbor "túl fonom" nagyon szőlőízű lett. Lehet, hogy nem forrt ki rendesen, nem lett igazi bor?

Figyelt kérdés
Alkoholos, nagyon finom bor illata van, és nagyon kellemes íze csak egyszerűen túl finom, gyümölcsös íze van, ezért gyanús, hogy esetleg nem forrtki jól, nem lett igazi bor... Vélemények, tapasztalatok?
2016. okt. 29. 18:37
 1/3 A kérdező kommentje:
*túl finom
2016. okt. 29. 18:37
 2/3 serpacs válasza:
Szerintem, ha ne fort volna ki rendesen, akkor megromlott volna, és nem lenne túl finom. Nem lehet, hogy idén sikerült valódi jó bort csinálnod? Én utóljára a 7szölő egyik borát ittam, ami valóban szölőizű volt. Nagyon ízlett...
2016. nov. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Idén?:) Ez volt az első alkalom, a bor készítés terén! :D D

Egyébként valószínűleg igazad van, kiforrt, mert nem romlik, és kellően alkoholos is. Hát ez van, jó lett és kész! :) :)

2016. nov. 7. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!