Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyire rúg be 4,16 éves...

Mennyire rúg be 4,16 éves lány 2 üveg BB pezsgőtől 1 üveg jägertől 1 üveg baileystől 1 üveg csokilikőrtől és meg egy üveg bortól?

Figyelt kérdés

Szóval szilveszterezni akarunk így 4en és kb ennyi pia lesz de lesz kaja meg ha kell rendelünk pizzat meg minden. Mind a 4en ittunk már nem ez lesz az első de azért nem hetente iszunk. A kérdés az az hogy mennyire ütnek majd be ezek a piák? Vagy túl sok ennyi??kérlek írjatok😊

16/L



2016. dec. 30. 09:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire bírjátok az alkoholt? Na ettől is függ....

De az 1 üveg Jager + pezsgő már kiüt titeket...

2016. dec. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
100%
Igyatok kannás bort, akkor megyek én is. :D
2016. dec. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi piától nemcsak hányni fogtok, hanem a mentő visz el benneteket.

Ami fontos lenne, ahhoz, hogy ne legyetek rosszul:

-egyetek is, felszívja az alkoholt

-minden pohár pia után igyatok egy pohár vizet, gyümölcslevet, az alkohol kiszárítja a szervezetet, ha pótoljátok nem alkoholos itallal, kevésbé lesztek rosszul

-az alkoholos italokat nem szabad keverni, egy, vagy kétféle alkoholt szabad csak inni, különben szörnyen másnaposak lesztek

Jó kombináció lehetne:

-csak a 2 üveg pezsgő, ez fejenként fél üveg, meg fogjátok érezni, de nem lesztek full részegek

-pezsgő, néhány feles jagerrel, ettől már nagy eséllyel részegek lesztek

-Baileys és csokilikőr, ezek nagyjából ugyanolyanok, lehet őket keverni, pohár pezsgő éjfélkor

-bor és pezsgő

Azt semmiképpen nem ajánlom, hogy az összes piából igyatok, mert nem lesz jó vége, a mennyiség sem mindegy.

A bor és a pezsgő nem magas alkoholtartalmú italok, de a pezsgő a szénsav miatt jobban üt.

A baileys és a likőr közepes alkoholtartalmuak, a jager pedig a legerősebb, abból csak keveset szabad inni, feles pohárból igyátok, ne üvegből, mert úgy könnyen túl lehet adagolni.

2016. dec. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak a jager és a 2 pezsgő is bőven elég nektek. A jager itatja magát de 35%-os, ütős, vigyázni kell vele, pezsgő meg nagyon alattomos pia, későn üt be. Amúgy nem jó ennyi likőrt inni, tudom hogy finomak meg minden, de nekem személy szerint hamar hazavágják a gyomromat, Jagertől volt olyan többször is hogy előbb volt hányingerem mint hogy berúgjak. Ezen kívül jóval másnaposabb is vagyok tőlük, mint ha pl. vodkát, whiskyt vagy pálinkát iszok.
2016. dec. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Lányok, ha ezt mind megisszátok, abból nagyon nagy baj lehet.

Nem az a legrosszabb, hogy a detoxikálóba kerültök, hanem hogy négyetek közül egy sem lesz olyan állapotban, hogy a mentőt hívja, ha baj van. Ilyen "jópofa" tini lerészegedésnél alap, hogy mindig legyen a közelben egy felnőtt, vagy egy valaki, aki nem részegedik le annyira, hogy vészhelyzet esetén intézkedni tudjon.

2016. dec. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
18%
4,16 éves lány egy pohár sörtől fejre állna... és mellesleg rendkívül ártalmas is a szervezetére! Jézusom, hát milyen szülő az ilyen, aki 4,16 éves lányát alkohollal itatja szilveszterkor?! Tessék Bambit venni, majd 12 évesen úgyis vedeli majd a vodkát... nem kell siettetni ezt kérem szépen... ugyan, minek?
2016. dec. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Ertem😊koszonom mindenkinek

Nem lesz sem bor sem jeger sem csokilikor. Csak 1 pezsgo es 1 baileys

Vagy ez is sok?

2016. dec. 30. 13:02
 18/23 A kérdező kommentje:
Amugy meg 4 db 16 eves lany..
2016. dec. 30. 13:04
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen nem egészséges alkoholt inni, de én is ittam ennyi idősen, szóval hiába tiltják meg, ha ezt akarjátok csinálni, engem se a szüleim küldtek piálni. 1 baileys és 1 üveg pezsgő elegendő lesz 4 embernek.
2016. dec. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

19 éves lány vagyok, szóval nem túl rég voltam 16 éves, ez alapján írom azt amit.


Ha be akartok rúgni, akkor a csokilikőr és a bailey's lószart sem ér, előbb kaptok tőle cukormérgezést, minthogy berúgnátok. Ha nagyon fontos, akkor max. az egyik legyen, és én nem innék belőle max. egy-két felest, mert a berúgás szempontjából tényleg nem ér semmit, csak annyi, hogy finom. Mi ilyesmiket csak akkor iszunk, ha lazán beülünk valami helyre beszélgetni.

Ha nem vagytok tapasztaltak, akkor ez a mennyiség úgy összességében amúgy tényleg durván sok. :D

Jägert én nem szoktam inni, abból egyáltalán mit jelent az "egy üveg"? Fél liter, 7 deci vagy 1 liter? Egyáltalán ittatok már Jägert? Mert, ha nem, akkor nem is biztos, hogy mindegyikőtöknek tetszeni fog. Nekem pl. teljesen felfordul tőle a gyomrom, kb. hánytató számomra inkább, a legtöbb amit meg tudtam belőle inni egymás után, az 3 feles volt. Nagyon durva nekem, mikor mások csak úgy nyelik egymás utána. :D Fúj.

Én azt mondanám, inkább vodkázzatok, azt legalább lehet keverni normálisan. Vagy igyatok fehér rumot (Bacardi), az nagyon jó szerintem keverve. De nem muszáj mindet bekeverni, felesezhettek is párat mellé. De a jägert tutira nem fogjátok mind bírni.

Az én terveim holnapra (mára :) ) csak azt a mennyiséget nézve, amit én iszok meg: fél üveg pezsgő, fél üveg bor, kb. 3 dl vodka. És én már elég régóta piálgatok (régebb óta, mint azt itt le merném írni :D). Mondjuk én sem akarok részeg lenni, csak becsiccsentett.

Szóval ebből kiindulva szerintem nagyon elég lenne a 2 üveg pezsgő + a jäger, és akkor ti már szerintem berúgtok. Max. még a bort megvenném a helyetekben, és ha kell, akkor megisszátok, ha nem, akkor nem.

Bocsi, hogy ilyen sokat írtam :D

2016. dec. 31. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!