Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az gáz, hogy lány létemre...

Az gáz, hogy lány létemre egyedül megiszok egy üveg bort, ha megyünk valahova pl?

Figyelt kérdés
meg esetleg még egy-két rövidet is mellé. nem hányok tőle vagy ilyesmi. csak nem sok ez kicsit?

2015. márc. 22. 19:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%
Hát ez egy kicsit sok. Én a haverommal közösen szoktam meginni egy üveggel, egy este alatt, és már attól is berúgunk, pedig mindketten jól bírjuk az alkoholt.
2015. márc. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Inkább örülj az Istenadta tehetségednek!
2015. márc. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

hát nem tudom, barátnőm is simán megiszik egy üveggel, ha kiülünk valahova mondjuk, fejenként 1-1 üveg bor az adagunk, és nem szoktunk eszméletlenül fetrengeni se. csak mi is beszéltük, hogy nem gáz-e, hogy lány létünkre ilyen mennyiséget ledöntünk..:D


mondjuk hozzáteszem, nem 200 forintos szar bort iszom, próbálok figyelni a minőségre azért.

2015. márc. 22. 19:49
 4/16 anonim ***** válasza:
56%
Kezdodo alkoholizmus, szevasz! Nyomasd csak tovabb, ugyis keves az alkesz az orszagban...
2015. márc. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Jaj hagyjuk már a hülye alkeszes szöveget. Ha nem valami pancsolt tabis lónyálat iszik, bekajál előtte normálisan, akkor nem fog aztán annyira hanyatt vágni egy üveg bor.
2015. márc. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Egy igazi úrihölgy vagy én fiú létemre alig tudok meginni egyel :D Am ez emberfüggő sztem nem az de más válaszolók szerint igen.
2015. márc. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
65%
Egy üveg bor az nem túl nagy mennyiség, még egy lánynak sem.
2015. márc. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
42%
Ez egyenes út az alkoholizmushoz!
2015. márc. 23. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Phoney ***** válasza:
100%

Egy üveg bor alkoholtartalma kb. 4 italnak (korsósör, felesrövid) felel meg. Igen, egészségtelen ennyit egyszerre meginni (főleg 1-2 felessel kipótolva), de lányok közt is elég sokan vannak ebben az országban, akik alkalmanként minimum ennyit megisznak bulizás címén, szóval kirívónak éppen nem nevezhetjük.


tegnap 19:38: Két standard italtól berúgtok, és szerinted jól bírjátok az alkoholt? A bort úgy látszik, nem :)

2015. márc. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Na ácsi. A koccintósból meg a búfelejtőből egy kortyot nem bírnék meginni, de ha egy 4-5 puttonyos tokaji aszú, vagy egy jóféle édes szamorodni a kezembe kerül, fél óra alatt bepuszilom. Szóval nagyon nem mindegy, miféle az a borovicska.
2015. márc. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!