Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ki az aki nagyon változatosan...

Ki az aki nagyon változatosan iszik szilveszterkor? Nem a mennyiségre értve, hanem az italfajtákra. Várom a felsorolást!

Figyelt kérdés

2016. dec. 31. 16:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem keverni a piákat, a gyomrom is eléggé tiltakozik ezellen a praxis ellen, így inkább megspórolom magamnak az újévi hányást és maradok egyfajtánál, pedig van itthon vagy 20 üveg mindenféle minőségi tömény (többé-kevésbé tele, nem iszunk gyakran/sokat, de szeretünk időnként meginni 1-1 pohárral valami jó rumból vagy whiskeyből).. sőt, van sör és talán még bor is a lakásban.. Viszont ma vodkaszódához van kedvem, így ez lesz a menü :D
2016. dec. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
36%
Ki a hazudós?
2016. dec. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
A múltkori voda, pálinka, sör és rum után megtanultam, hogy nem szabad keverni a dolgokat. :D
2016. dec. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Egy egyszerű kérdést tettem fel amire a többség normálisan válaszol.A személyeskedőknek egy másik kérdést

tennék fel,de nem konkrétan.Gondolom,hogy ők ezt meg is

tudják válaszolni maguknak a helyemben.

2016. dec. 31. 18:16
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak pezsgőt, de az jöhet éjfél előtt is :D Tudom nem változatos, de én csak azt szeretem, és soha nem rúgtam még be tőle.

Holnap ugyanúgy érzem magam, mint a hét bármelyik napján.

Persze régebben éjfél előtt lecsúszott 1-2 unicum is, de már nem iszom töményet.

BUÉK mindekinek.

Szeressük egymást gyerekek, nagyon rövid az élet.

2016. dec. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
53%
Gyerekpezsi a legjobb :))
2016. dec. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
53%
Ja, elég változatos lesz, iszunk majd dubbelt, tripelt, krieket, meg lesz imperial IPA is, és ivósörnek meg pilsner. Meg persze éjfélkor koccintunk azért pezsgővel.
2016. dec. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Kis unikum, kis szünet, aztán már csak vegyespálinka meg sör volt. És éjfélkor alkoholmentes pezsgő XD

Tudod, nem az a nagy művészet, ha fél óra alatt kicsapod magad, hanem ha fenn tudod tartani a szalonspicc állapotát 4-5 órán át :D

2017. jan. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Bor, pezsgő, vodka, rum elég változatos?

Bár én általában össze-vissza keverem a piákat, szóval ez nekem nem igazán számít annak.

2017. jan. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
Én nem vagyok nagy piás, de tapasztalataim szerint abból lesz mindig a hányás, ha minden szart összeiszol. Utoljára cirka 5 évvel ezelőtt rúgtam be és két hónapja ittam alkoholt, de körülbelül 10 éve mindig úgy iszok, ha iszok, hogy egy fajta gyenge (sör, vagy pezsgő, vagy bor, esetleg valami breezer), aztán egy fajta erős (whiskey, pálinka, vodka) és mindig mindent tisztán. Ennek köszönhetően 10 éve nem is hánytam.
2017. jan. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!