Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha valaki reggel megiszik 2-3...

Ha valaki reggel megiszik 2-3 dl pálinkát + lefekvés előtt is kb ugyanennyit, az alkoholizmusnak számít?

Figyelt kérdés
Elvileg ennyi még jót tesz a keringésnek

2017. jan. 17. 11:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, alkoholizmus a rendszeresseg miatt (nem muszaj fuggonek lenned), de nem tokmindegy, hogy minek nevezik? Szetrombolod a szervezeted es emberi kapcsolataidat. Most ne ird le, hogy milyen nehez eleted van, es masik lehetoseged csak az ongyilkossag lenne, mert tojok ra magasrol. :)
2017. jan. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Napi több, mint fél liter pálesz már Bartos-szintű adag, halandó embernek nem ajánlatos ennyit és ilyen gyakran meginni.
2017. jan. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

10.

Mióta van otthoni pálinkafőzés, nem feltétlenül anyagi csőd a napi 4-6 deci pálinka.


Ismerek olyat aki 1500 ft(/liter)-ért árul iható és még szerintem is kellemes minőségű páleszt.


Ha a kérdező tényleg megiszik 4-6 decit naponta, az mondjuk 2 naponta 1 liter, naponta fél liter. Az napi 750 forint, egy hónapban 22 500 ft. És sokszor még ennél olcsóbban (és szarabb minőségben) is lehet venni. Aki akar az országban, az tud elég pálinkát inni, persze nem Fütyülőst.

2017. jan. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Igazad van, utsó. Elszámoltam magam. Ment a zöld pracli.
2017. jan. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Ez a kérdés ugye csak vicc? Vagy komolyan úgy gondolod, kérdező, hogy napi fél liter tömény (10 sörnek vagy kb 3 üveg bornak megfelelő alkoholmennyiség) jót tesz akárminek is? :D mármint...ezzel blamálod magad? Tényleg ennyire durván kitekert lenne egy alkesz logikája? Oké, hogy tagadásban él a legtöbb, de vaze...ennyire? aztak...
2017. febr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok alkoholista. Azert nem, mert nekem nincs rá szüksegem az alkoholra. Barmikor le tudom tenni, csak nekem latom értelmet
2017. febr. 4. 19:57
 17/21 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok alkoholista. Azert nem, mert nekem nincs rá szüksegem az alkoholra."


Rosszul tudod, de megegyszer, nem mindegy, hogy minek nevezik? Nem valtoztat a hatasan/kovetkezmenyen.


"csak nekem latom értelmet"


Tul sok info. ;)

2017. febr. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"Barmikor le tudom tenni"


Hogy én ezt hány alkoholistától hallottam már (családban és addiktológián is)... Aztán amikor az élettárs és a gyerekek lelépnek, a főnök pedig kirúgással fenyeget, akkor derül ki, hogy mégsem megy az a lerakás.

2017. febr. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
"Nem vagyok alkoholista. " De igen. Az vagy.
2017. febr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Igen, alkoholizmus a rendszeresseg miatt..."

11-es, akkor aki MINDEN szilveszterkor megiszik egy pohár pezsgőt, az is alkesz?

2017. febr. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!