Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gáz ha néha csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha néha csak ahhoz van kedvem, hogy esetleg az reggel vagy lefekvés előtt orálisan kielégítsem a párom? Én nem várok viszonzást, egyszerűen csak arra vágyom, hogy kielégítsem. 22/L

Figyelt kérdés

2016. márc. 4. 21:35
1 2
 1/14 mikeXxX ***** válasza:
Ha neked ez jó miért lenne gáz ? De így attól fog félni a párod hogy félre jársz !
2016. márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
73%
Kinek kéne egy olyan barátnő, aki leszopja csak úgy. Nem is értem.
2016. márc. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én ugyan ezt csinálom a barátnőmmel. Neki nem gáz és nekem sem.


24/f

2016. márc. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 RRR ***** válasza:

nem az

én kinyalom, csak hogy orgazmusa legyen....

2016. márc. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Attól még kívánom a szexet is nagyon, 3-4 napnál nem bírom nélküle, de indőnként csak ahhoz van kedvem, hogy leszopjam :)
2016. márc. 4. 21:47
 6/14 anonim ***** válasza:

Ugye hozzám jössz?

De komolyra fordítva, nincs ezzel semmi gond. Én pont ezt hiányolom a mostani kapcsolatomban. 29/F

2016. márc. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok néha, csak aztán meghozza a kedvem egy jó d.gáshoz :) 19/L
2016. márc. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen gáz, mert én ilyenkor meg is dugnálak jutalomból ágyszaggató módon. Míg te csak szopnál engem. :/
2016. márc. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az ágyszaggató a legjobb :D ha ki is kötnek + a kezem is megkötve, az a legjobb :D
2016. márc. 4. 22:15
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
És az arcod is szétcsapkodva a farokkal, amit előtte rávertem a képedre. Igaz? :D Aztán lenyalni és átcsurgatni a szádba. :D
2016. márc. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!