Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyit kell inni ahhoz, hogy...

Mennyit kell inni ahhoz, hogy jó kedvünk legyen, de tudjuk modorálni magunkat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindenkinek más a tűrőképpessége, de nektek mennyit kell ehhez inni? A lényeg az, hogy olyannak tudjunk tünni, mintha nem ittunk volna.

2017. febr. 6. 16:29
1 2
 1/13 anonim válasza:
2 sör.
2017. febr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Na, ezt nehéz eltalálni!
2017. febr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Kinek, mikor, milyen körülmények között mennyit.

Lehet, hogy 1-2 felest, lehet, hogy 3 decit... Bámulatosan változó.

Mondjuk én mindig moderálom magam, nem változtat meg az ital, max. elgondolkodtat az életen vagy ha nagyon sokat iszom, elalszom. Fogalmam sincs, kívülről mi látszik.

2017. febr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ModErálni.
2017. febr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem tudnál a kérdésre válaszolni?
2017. febr. 7. 16:09
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem tudnád beszélni az anyanyelved?
2017. febr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azért szerintem az, hogy egy betűt véletlenül elnyomtam, nem azt jelenti, hogy nem beszélem jól az anyanyelvemet. Elegem van a hozzád hasonló életunt emberekből, akik azzal foglalkoznak, hogy gyakorikérdéseken azért szólnak be az embereknek, mert eltévesztettek egy betűt. Nincs jobb dolgod?
2017. febr. 7. 18:11
 8/13 A kérdező kommentje:

Ja, és mielőtt valaki ebbe is beleköt...

*tűrőképessége

Egyébként a többi választ köszönöm :)

2017. febr. 7. 19:15
 9/13 anonim ***** válasza:

Te kötöttél belém, kisfiam.


Én kijavítottam a hibád, joggal. Te azóta beszélsz hozzám, én pedig VÁLASZOLOK.


De pattogj csak,ettől még nem én leszek "életunt". A kijavítás nem beszólás. Az kijavítás, de nyilván ez is új.

2017. febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én meg egy normális kérdést tettem fel. Nem a kérdésemre válaszoltál, így jogos volt, nem? :D és nem csak rád gondoltam a válaszomnál, inkább másokra...de hagyjuk, nincs kedvem gyakorikérdéseken vitatkozni, még ha az én kérdésem is tűnt olyan szándékúnak.
2017. febr. 8. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!