Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Külföldön bunkóság szódát...

Külföldön bunkóság szódát önteni a borba?

Figyelt kérdés

2017. febr. 24. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
A szóda is,és a fröccs is magyar találmány.Ha csinálsz egy fröccsöt magadnak akkor egy hungarikumot népszerűsítessz.
2017. febr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
21%

Ha akarsz fröccsöt inni, akkor igyál és ne azon parázz hogy az adott kultúra elfogadja-e ezt.


A felesleges udvariasság miatt van ennyi muszlim bevándorló európában vess ennek véget!

2017. febr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

# 2 Jajj, gratula, sikerült még egy ilyen kérdésnél is migránsozni egyet!


Kérdező: bunkóságnak nem bunkóság, amit kifizetsz azzal azt csinálsz amit akarsz. Az lehet hogy furán fognak nézni rád mert nem láttak még ilyet, de kit érdekel. Viszont szódát elég nehéz szerválni külföldön, bubis vízzel meg nem az igazi.

2017. febr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
Ha a (régi!!!!!!) monarchián belül teszed, semmi gond. Azon kivül, kérdéses.
2017. febr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Ja, mert külföldön a biciklin "sincs" dinamó, ha már a fröccsnél és a szódavíznél tartunk... :-)

Miért lenne illetlenség?

Egyébként van az a bor, amibe szerintem tudatlanság szódát önteni.

2017. febr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az ember tág keretek között azt csinál, amit akar, biztyos vannak helyek, ahol nincs se szódás bor, se kólás whisky... Én magam hiába vagyok magyar, nem értem egyiket sem. Minek egy jó s amúgysem túl erős italt elrontani mással? A rosszal pedig eleve nincs mit tenni. De ízlések és pofonok.
2017. febr. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 veterán vas ***** válasza:

Vegyük azt, hogy a vízbe öntöd a bort.

Máris egy minőségi javulást adtál elő.

Ettől függetlenül, teljesen mindegy, ha fröccsöt van kedved inni, tedd azt, a világ bármely pontján!


...na és amikor a németek a sört keverik 1:1 arányban narancslével? :(

2017. febr. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha a saját borodba öntöd a saját szódádat, amit kifizetsz, senkinek semmi köze hozzá.
2017. febr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 veterán vas ***** válasza:

Nagyon jól fogalmazta meg az első válaszoló, igenis Hungarikum a szódavíz és az ezzel készült fröccs is.

Ugyan miért kellene szégyenkeznie annak, aki szereti és fogyasztja?


Én sem tettem szóvá, hogy az angolok milyen meggondolásból isszák a tejes tea nevű -tavaszi hóolvadásra emlékeztető- löttyöt, a nap bármely szakában. :D


Jah' ők az "elegáns britek"?

2017. febr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ott a baj hogy megfordult benned hogy bunkóság-e? te magyar vagy, így szereted mit érdekel mit gondolnak idd úgy ha úgy szereted istenem mit kell túlbonyolítani. én bárhol lennék a szokásaimat továbbvinném aztán hogy mit gondolnak nem érdekelne így természetes
2017. febr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!