Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen mézes sörök vannak a...

Milyen mézes sörök vannak a boltokban?

Figyelt kérdés
Fullers Honey Dew-en kivul milyen hasonló sörök vannak és hol lehet ilyeneket kapni? Neten csak rendeléses van de én boltból szeretnék szerezni.

2017. márc. 9. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát attól függ hol élsz. Ha Pesten, akkor speckó boltokban be tudod szerezni a Cerna Hora Kvasart és a fótiak narancsos-mézes-gyömbéres sörét. De ha van a városodban magyar kraft söröket áruló bolt ésper cseh söröző, értelemszerűen ott is érdemes próbálkozni. Tom Marketekben még halomban állnak a Csíki Mézesek, de nem véletlen, gejl édes lötty, nálam az üveg kétharmada a lefolyóban végezte.


A Cerna Hora Kvasar nem jól indított, a keserű és édes aromák szépen összeálltak, csak a végefelé, ahogy kicsit melegedett az ital, akkor estek szét az ízek, így utólag belegondolva annyira nem jó. A fótiak söre viszont elég különleges egyveleg, mind a három összetevő érződik, és mindvégig finom egyveleget alkotnak, bár itt semmi jel nem utal arra, hogy az ember sört inna(se komló se maláta nem érződik), plusz a Fullers Honey Dewtől is elüt.


Egyébként így a végére leszögezném, hogy a Fullers Honew Dewnél jobb mézes sört még nem ittam, a főzde többi termékével együtt nagy kedvenc, főképp karácsonykor kötelező tétel. :)

2017. márc. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hatvanban lakok itt csak ezek vannak: tesco,aldi,lidl,penny,spar ès ennyi. Speckó sörözők nincsenek. Ezek között a boltok kozott lehet kapni valahol mèzeset? :/
2017. márc. 9. 22:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát Inter(hangsúlyozom INTER)sparban lehet a Fullers Honey Dew-et kapni. És ennyi. De mondom, szerintem az a legjobb ebben a kategóriában, szóval ha azt tudsz szerezni, más mézes sör nem is kell. :D De sima Sparban nincs, csak Interben.
2017. márc. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csíky sör is van mézesítve (Auchan).

Simát ittam és nagyon jó (~300Ft/üveg).

2017. márc. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!