Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha dohanyzom egy buliban,...

Ha dohanyzom egy buliban, jobban megerzem az alkohol hatasat. Ez lehetseges?

Figyelt kérdés

Voltam és buliban a heten és ittunk azert viszonylag rendesen, és addig semmi bajom nem is volt, aztan kimentem ragyujtani nalam meg ez ilyenkor olyan, egyik szal koveti a masikat. Utana visszamentem a lakasba és ereztem az elkohol hatasat eleg rendesen..,ez lehetseges hogy azert volt mert az alkohol melle meg dihanyoztam is??

Kerlek ertelmes valaszokat adjatok, akar a kerdes alatt akar uzenetben mert valoban erdekel a valasz és nem csak unatkozas celjabol irom!köszönöm: ))

18/l


2017. márc. 12. 19:49
 1/3 anonim válasza:
100%

Hát én eleve ezért kezdtem el dohányozni. Mindent túlgondoló, túlstresszelő alkat vagyok. Egész nap pörög az agyam, egyik gondolatmenetből a másikba, és ha leülök egy két cigire, csökken a bevitt oxigén, beszédülök, és belazulok, megnyugodom.

Tehát van benne reláció, még dohányzás előtti korszakomból is, ha nem cigiztem közben, kétszer annyi pia kellett, hogy megüssön. Ez tény, a biológiai indokára még nem jöttem rá, de lehetséges. Bár van, aki állítja, hogy józanító hatású, nekem még csak megszédülni sikerült tőle.

2017. márc. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért, mert a cigi már alapból stimulálja az agyat. Ezért már nincs szükség annyi piára. (A cigi és a pia is egyfajta drog lényegében).
2017. márc. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem,ez nem a sör,ez attól van,hogy ha alapból nem cigizel,nem vagy hozzászokva ahoz,hogy amikor cigizel ,kevesebb oxigent kapsz,es ettol szedulsz be. Ha egymas utan elszivsz mondjuk 3 cigit 10 perc alatt ugy,hogy nem iszol mellette,ugyan ugy elo fog jonni ez a jelenseg,csak az oxigenhianytol szedulsz.
2017. aug. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!