Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Legénybúcsút hogy éljem túl?

Legénybúcsút hogy éljem túl?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyik kategória az igazi majd oda teszi akinek a dolga :)). Szóval öltönyös úriemberek elengedik magukat de nagyon ritkán iszom....tudom önuralom de most azért szeretném jól érezni magam. Ötletek, hogy minnél több alkohol minnél kisebb kárt okozzon bennem.

2017. márc. 18. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Mentes sör.
2017. márc. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

eleve nem szabad üres gyomorral inni.

a saját szememmel láttam, és kipróbáltam, hogy a rövid ital aludttejjel, nyes uborkával túlélhető...mindenki az asztal alatt hány, te még büszkén ülsz.


gúglizd be, arak ánizspálinka.


ha túl akarod élni, akkor legyen a közelben kaukázusi kefír, vagy hasonló..ne törődj vele mit gondol az ivósabbja..nemsokára úgyis kinnt okádnak.

2017. márc. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az örömlányok úgy tudnak sokat inni, hogy olívaolajat, vagy langyos libazsírt isznak az alkohollal arányos mennyiségben. Nem kell sok, csak annyi, hogy akadályozza az alkohol felszívódását.


Kérdezz meg egy profit.

2017. márc. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!