Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátom szakított velem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakított velem, hogy éljem túl?

Figyelt kérdés
2017. jan. 18. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hány évesek vagytok? Egyébként az idővel elmúlik.
2017. jan. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
16 16
2017. jan. 18. 12:07
 3/9 A kérdező kommentje:
egy osztály :(
2017. jan. 18. 12:08
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

Nem kellett volna összejönnötök, osztályon belül ez így kellemetlen lesz, gondolhattátok volna előre.

Amúgy hogy éld túl? Vigasztald azzal magad az életben lesz még pár ilyen alaklom nem csak ez az egy.

2017. jan. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megpróbálom :(
2017. jan. 18. 12:33
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

#5: örülök, hogy megint itt van valaki, aki ezt a marhaságot hangoztatja.

Persze, tudom, barátnőt csak legalább 400 km távolról szabad választani, és mindig az előzőektől különböző irányból, nehogy véletlenül szakítás után meglásd.

Csak tudod: egy szakítás ugyanúgy fáj akkor is, ha másik városban lakik. Feldolgozni egy csalódást nem azon múlik, hogy milyen gyakran látod. Legalábbis egy ép lelkű ember esetén.

De tényleg, biztos azok is osztják a véleményedet, akik életük szerelmét találták meg egy osztálytársuk személyében. Meg azok is, akik eme hülye elv miatt szalasztották el azt.

Képzeld, én is jártam osztálytárssal. Kétszer is. Mindkettőnek szakítás lett a vége. Egyszer sem gondoltam úgy, hogy hiba volt csak azért egy szép időszaktól megfosztani magam, csak mert ő osztálytárs.

2017. jan. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Osztály társsal soha nem szabad összejönni :S
2017. jan. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó: valóban, tényleg jobb inkább évekig epekedni valaki után, meg utólag ki tudja, meddig bánkódni, hogy "mi lett volna, ha...", csak mert osztálytárs. Meg persze közben végignézni, ha lesz valakije, nem hinném, hogy összességében jobb, mint egy szakítás.

Egyébként hogy is van a "szabály"? Azonos iskolából össze lehet jönni valakivel? A szomszéd osztályból össze lehet jönni?


Én úgy gondolom, eleve butaság a legrosszabb eshetőségből kiindulni. Valakivel össze nem jönni azért, mert "mi lesz, ha szakítunk", kb. olyan, mint ha nem ennék egy falatot sem, mert mi lesz, ha elrontom a gyomromat?

A fájdalom elől meg nem menekülni kell, hanem éretten feldolgozni. Ez is hozzá tartozik az élethez. Aki csak úgy tud egy szakításon túllépni, ha soha többé nem látja meg, és még az exe nevét is kitakarja a naptárban, azzal valami baj van.

2017. jan. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyébként én is ez miatt nem jöttem össze az osztályomból 2 fiúval akik tetszettek (én is tetszettem nekik) mert osztálytársak vagyunk. Inkább össze sem jövök valamelyikkel, mint hogy majd szakítsunk, és a hátra lévő pár sulis évben rossz legyen a hangulatunk, és szomoú legyek miatta :S
2017. jan. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!