Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Holnap reggel 7-re kimegy a...

Holnap reggel 7-re kimegy a véremből az alkohol, ha a következőket fogyasztom ma délután, kora este? (25/N)

Figyelt kérdés

4 x 5 dl 5,9%-os sör

1 x 5 dl 4%-os sör


Csak ennyit iszom. Eddig koccintásnál alkoholmentessel koccintottam és már ittam 1 sört.

(Zsírosat kajáltam, mert szülinapozás, grillezés van.)


157 cm magas és 54 kg vagyok.

Ha holnap reggel megfújok egy szondát és vérvétel lesz, akkor kimutathat valamelyik valamit?



2017. ápr. 4. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
5 sör egy ilyen csöpp nőből...Nem valószínű.Sőt szinte biztos,hogy nem ürül ki teljesen addig.Simán mutathat valamit a szonda holnap reggel 7órakor.Sőt még később is.
2017. ápr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nem vagyok egy csöpp nő :D

alacsony vagyok, de azért a testzsírszázalékom megvan, kicsi háj a hason, felkaron, combon...

2017. ápr. 4. 18:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez még az alkoholkalkulátor szerént sem ürül ki.Azokra az adatokra pedig érdemes néhány plusz órát rászámolni..


tessék:


[link]

2017. ápr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez testvérek között is 2,5 liter folyadék. Egy 54 kilós csajnak igencsak feszíteni fogja a hasfalát.
2017. ápr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mondjuk nagyban függ a genetikától.pont ma kérdeztük meg viccből a némettanárunktól hogy mi a kedvenc piája,erre kiderült hogy fiatalkorában 4deci pálesz lecsúszogatott rosszullét nélkül:DDD és nem különösebben magas vagy nehéz.
2017. ápr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 MolotovPunk ***** válasza:
Ez elég tetemes adag,nem feltétlenül az 5 doboz sör miatt,hanem a 6%-os alkohol miatt...Necces.Nem biztos,hogy kiürül (kiürült) belőled reggel 7-re.
2017. ápr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
70%
Ez az alkohol kalkulátor ezt ki talalta ki? Hat egy pentek este megiszok egy lada sört, meg egy üveg whiskeyt. Akkor a heten mar ne vezessek vagy mi?
2017. máj. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

# 7


Már ne.Az senkinek nem jó,ha hullák ülnek a volán mögött.

2017. máj. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kiment már?
2021. jún. 17. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!