Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Délelőtti két sör után lehet...

Délelőtti két sör után lehet késő délután edzeni?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy nem fog e fájni a fejem a nagy súlyoktól, lábazás lenne, de délelőtt sajnos két sör lecsúszott. Kb 3 hónaponta szoktam inni sört, nem rúgtam be és most is teljesen jól vagyok, csak nem tudom az edzés mennyire menne.

2016. ápr. 22. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Kipróbálod.
2016. ápr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, úgyis lemégy edzeni, nem?
2016. ápr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer két kűzdősport edzés között ittam egy sört nyáron és azt hittem nem is érzem, meg, hogy jól vagyok de edzésen mégis fájt a fejem, szédültem is szóval én nem tenném, de neked kell érezned. Most mondjuk már 5 óra van.
2016. ápr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 *Glissade* ***** válasza:
Ha rosszúl leszel, majd visszább veszel.
2016. ápr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fél óra múlva lemegyek szerintem aztán majd meglátjuk. Koszi mindenki
2016. ápr. 22. 17:19
 6/7 anonim ***** válasza:
két sör az nudli, én simán lemennék. volt egyszer hogy elmentem futni 3-4 sör után másfél órával, és semmi bajom nem volt csak lassabban ment, de jól esett. kondiba is mentem már részegen, de az kicsit szrabb volt.
2016. ápr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hozzászokva az alkoholhoz azért kérdeztem. Amúgy minden jól ment, nem volt semmi baj.
2016. ápr. 22. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!