Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Lehetséges, hogy metil alkohol...

Lehetséges, hogy metil alkoholt is tartalmaz?

Figyelt kérdés

Vettem leárazva ebből a rumból.Megkóstoltam (tisztán). S eléggé furcsa "bukéja" van.Megjegyzem rumot eddig még nem ittam.


[link]



2017. ápr. 25. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Kizárt..
2017. ápr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
NAGYON kevés metilalkohol lehetséges.
2017. ápr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nem éreznéd, másrészt ha még nem ittál rumot miről beszélünk?
2017. ápr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

# 3

Akkor ezek szerént ilyen lenne a rum normál íze? Végül is annyira nem sz.r.2200 forint volt.A drágább rumok bizonyára jobbak.De nekem ez az összeg is számít.Ezért nem hagyom kárba veszni.

Milyen egyszerű koktélt lehet csinálni belőle?

2017. ápr. 25. 18:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom, hogy egy 2 ezer forintos rum túlzottan reprezentatív lenne.

Kólát hozzá, aztán Cuba Libre.

2017. ápr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Phoney ***** válasza:
100%

Igen, az olcsó rumnak jellemzően furcsa íze van. Jelenleg egy 2200 Ft-os rum ára nagyrészt adó (ÁFA, jövedéki, NETA), ezt levonva csak párszáz forint marad abból, amit kifizettél. Szóval gyakorlatilag 2-3 sör áráért vettél egy üveg töményet (ráadásul tengerentúlit), így talán nem meglepő, hogy furcsa ízű.


Olcsó rumhoz a legmegbocsátóbb koktél a grog. Fogsz egy bögrét, bele 2-3 cl citromlevet, 2-4 teáskanál cukrot, szórsz rá kis fahéjat, és leöntöd forró vízzel. Helyet hagysz féldeci rumnak, azt utolsónak öntöd bele. Jó arányokkal majdnem minden rumból kellemes grogot lehet csinálni.

2017. ápr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

# 6


Ezt megcsináltam.Így egész jó.

Köszönöm a választ.

2017. ápr. 25. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!