Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normális, hogyha 3 órát...

Az normális, hogyha 3 órát alszom csak, szinte olyan álmosság jön rám másnap, hogy majdnem elájulok?

Figyelt kérdés

De előtte való nap még többet aludtam, és pont emiatt nem értem, mert régen, úgymond tartalékoltam ezáltal, hogy előző nap azért valamennyire kialudtam magamat. Így ilyen régen nem fordul elő, oké, hogy álmos voltam, amikor nem aludtam eleget, de nem jött rám ájulás. Ez nagyon ijesztő volt. :/ A vérnyomásom egyébként alacsony, gondolom, ahhoz is köze lehet, meg úgy éreztem közben, ha nem megyek ki a levegőre, akkor tutira össze esek.

Előre is nagyon köszönöm!


2016. okt. 19. 01:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy normális. Én, ha 5òránâl kevesebbet alszom az egésznapi hányingert, étvágytalanságot, ingerlékenséget szül. De volt már olyan, mikor egyáltalán nem aludtam éjszaka, és azt hittem birom a napot, majd elsötétült minden és összestem. Akkor azt mondta a doki, hogy ilyenkor főleg sok folyadékot kell inni, a vérnyomásra is jo a víz fogyasztása, hiába nem voltam szomjas az volt a tanács, hogy igyak és igyak. De engem is érdekelne miért viselem nehezen a kevés alvást, mikor mások csak álmosak én kokrétan rosszul vagyok. Fura. Nálad többször is előfordult már ez?
2016. okt. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia,


köszönöm, hogy írtál!

Hú, ez tényleg nagyon érdekes, akkor... Hát, eddig még csak 2x fordult elő. Igen, én is hallottam, hogy a sok folyadék segít az alacsony vérnyomáson. Valószínű, hogy nekem a pajzsmirigyemmel is gond van, talán az is okozhatja, nem tudom...

Szegény, nálad ez még ijesztőbben hangzik, ahogy érezted magadat. :/

2016. okt. 19. 06:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok azóta?
2023. szept. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!