Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Stroh rumot hogyan lehet inni?

Stroh rumot hogyan lehet inni?

Figyelt kérdés
Nem mindenki tudja magában meginni, de gondolom kólával keverni azért túl "ízléstelen" lenne.
2017. jún. 9. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Minek iszik, aki nem bírja?
2017. jún. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

#1 Mert 80%-os, azé!


Szerintem semmi baj nincs azzal ha kólával kevered, vagy egy csokipudingot dobsz fel vele.

2017. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Phoney ***** válasza:
100%
A Stroh 80-at nem önálló italnak készítik, hanem (a sütemények mellett) mondjuk puncsba, rumosteába – ezeknek az osztrákoknál nagy hagyománya van, mert jellemzően így itták a Stroht és a hasomló rumutánzataikat. A Stroh honlapján találsz ilyen recepteket, meg 1-2 más koktélt is, ha jól emlékszem. Vízzel is fel lehet hígítani 40 fokra, de magában akkor sincs jó íze.
2017. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!


"Minek iszik, aki nem bírja?"- a latin ismerőseimet szoktam vele sokkolni.

2017. jún. 10. 05:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a Stroh-t flambírozáshoz használom, nem iszom meg.

Katona rokonom egy felest beletölt belőle egy korsó sörbe, és azt nevezi "lórugás"-nak

2017. jún. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!