Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » TATRATEA-t rendelnék, van...

TATRATEA-t rendelnék, van olyan szlovák italwebshop, ahonnan hajlandóak Magyarországra is szállítani?

Figyelt kérdés
2017. jún. 11. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

Sikerült leirni?😅

Amugy a boltokba is lehet kapni, tesco spar italboltok.

2017. jún. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%

Nézd, ha beírtad volna a Google-be, már rág ihatnád a tátrateádat.

Mér kell ez az állandó életképtelenség?

2017. jún. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mi van, mindketten bal lábbal keltetek?

Tudom használni a google-t te agyas, csak éppen magyar webshopokat ad ki, ahol kb. 50%-kal drágább, mint kint.

2017. jún. 11. 10:23
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
szállítási költséggel ugyanott lennél,ráadásul megszenvednél a szlovák rendelési felülettel (amit találtam az csak szlovák bankoktól fogadta el az átutalást). Hidd el, megéri a pénzt ;)
2017. jún. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok, mégis találtam egyet, sok sikert a rendeléshez :D :D [link]


na jó.. beállitod az országot (Maďarsko) aztán dobierka (utánvét) meno-keresztnév priezvisko-vezetéknév Adresa-cím Mesto-város PSČ-irányítószám tel.kontakt-telefonszám

fenn a bez registrácie legyen bejelölve, jobb szélen megjegyzésekhez meg beírhatod hogy "Nekontaktujte ma, nerozumiem po slovensky" azaz ne lépjenek velem kapcsolatba, nem értek szlovákul

2017. jún. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4-5. válaszoló, angyal vagy! Köszi :)
2017. jún. 13. 11:51
 7/7 A kérdező kommentje:
Közben anyukám révén sikerült szert tenni egy szlovák ismerősre. Hozott egyet abból a fekete üvegesből, és valóban jóval olcsóbb, mint nálunk. Így 4000 forint volt.
2017. jún. 20. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!