Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Jack Daniels vélemények?

Jack Daniels vélemények?

Figyelt kérdés
Lehetőleg komoly válaszokat várok, hozzáértő emberektől.

2017. jún. 11. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Teljesen átlagos, középkategóriás amerikai whisky. Nincs jellegzetes íze, mindenhez lehet keverni, vagy akár tisztán inni.

Ezen felül mit szeretnél tudni?

2017. jún. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
közepesen jó, de túlhypeolt, azért a pénzért jobbat is veszel (nem vagyok nagy whiskys)
2017. jún. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Nem olyan jó, mint amennyire hirdetik mindenhol. Teljesen középszerű ital.


Egy Ballantines jobb.

2017. jún. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Phoney ***** válasza:
86%
Ennyi pénzért kb. bármelyik másik amerikai whiskyt érdemesebb megvenni. Ha pedig ilyen whiskyt akarok, akkor egyes helyeken van Heaven Hill akár 4-ért, az színvonalban és stílusban is kb. ott van. De most már az új fehér Jim Beam is elég hasonló, és az is van nála olcsóbban.
2017. jún. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ki szeretném próbálni, csak ezért kérdeztem. A Johnny Walker red labelt próbáltam már, de nagyon karcos volt, nem ízlett. Ezért tettem fel, hogy ez is olyan karcos lessz-e.
2017. jún. 12. 08:35
 6/8 Phoney ***** válasza:
100%
Hogy az olcsóbb whiskyk közül melyik „karcos”, az teljesen egyéni ízlés kérdése. Karcosnak igazából nem ezt hívják, de majdnem minden olcsóbb töményszesz csíp vagy szárít valamilyen formábanm, nincs köztük olyan, amit valaki ne érezne „karcosnak”. Mindenesetre a Jack másképp „karcos”, mint a Johnnie Red, úgyhogy nyugodtan kipróbálhatod, de ha egész üveggel vennél, akkor ennyiért inkább bármi mást vegyél.
2017. jún. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben az árkategóriában nem érdemes foglalkozni a whiskykkel, valódi élményt úgy sem fog nyújtani egy sem.
2017. jún. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Phoney ***** válasza:
100%

tegnap 09:12

Ennyi erővel egyáltalán nem is érdemes semmilyen töményet megvenni 8-10e /7dl alatt, mert „valódi élményt úgy sem [sic] fog nyújtani egy sem”. A Jack D. No. 7 ára környékén (vagy néha akár olcsóbban) lehet kapni ilyeneket, hogy Jim Beam Black vagy Rye, sőt, néhol Ballantine's 12 is van ennyiért, ezek pl. nem rossz vételek.

2017. jún. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!