Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Vélemények a következő Whiskyk...

Vélemények a következő Whiskykről?

Figyelt kérdés

Johnny Wallker=?

Jack Danniel's=?

Jim Beam=?

Ballantines=?


Azt is írjátok le, hogy hogy van nálatok ezekből a top 4.



2017. jún. 11. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem pontosan értem a kérdést. Az alap belépő szintű, kereskedelemben kapható italokról beszélünk vagy ugy általánosságban a márkákról? Mert nem mindegy hogy egy 4 ezer forintos Johnny Walker Red Label-ről vagy egy 60 ezer forintos Blue Label-ről. De mindegyik márkának vannak komolyabb, sokáig érlelt, különlegesebb italai. Ha csak az alap, kommersz modellekről beszélünk akkor:


1. Jim Beam - szerintem a legolcsóbb Jim Beam is egy kellemes pia szódával. Én alapból a bourbon-t jobban kedvelem, ezért is ez az első a listán.


2. Johnnie Walker - itt ugye a Red Label a belépő termék, szerintem vállalható.


3. Jack Daniels - szerintem nem rossz, de nagyon túl van árazva. Múltkor néztem Tesco-ban már majdnem 7 ezer forint, ennyiért én biztos nem vennék, rápakolsz még egy kis pénzt és sokkal jobb italt kapsz ennél.


4. Ballentines - nekem ez soha nem jött be.


2.

2017. jún. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Álltalánosákban a márkáról :-)
2017. jún. 11. 22:55
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
Tökmindegy, minden égetett szesz hulladék.
2017. jún. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Általánosságban: a Johnny Walker-nek, a Jack Danniels-nek és a Jim-nek is van bitang jó whisky-je, komoly áron. A kommersz változatuk vállalható. Viszont ezek a gyártók is csinálnak gusztustalan dolgokat, szerinem a mézes, cseresznyés meg hasonló whisky-k borzalmasak.
2017. jún. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezek nem whiskyk, ezek italmárkák.
2017. jún. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Johnny Wallker: Eddig sajnos csak a red label-hez volt szerencsém, az nekem borzalmas volt. Illetve egyszer ittam goldot, de arra már nem emlékszem. Sok más volt már akkor bennem.


Jack Danniel's: Sosem ittam még és nem is tervezem.


Jim Beam: A régi fehér cimkés kicsit nehezen ment le néha, de még mindig magasan verte a többi alap whisky-t. Az újabb pedig nekem nagyon ízlik. Bár már nem olyan karakteres, ezt bánom. A fekete pedig nagyon jó. Többit is tervezem megkóstolni. Bourbont szeretek inkább inni.


Ballantines: Régen próbáltam az alap kiadást, akkor nekem gyógyszerízűnek tűnt.

2017. júl. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Johnny Walker

Elég sok whiskyt ittam már, imádok whiskyzni, de ez az egy amit máig nem bírok meginni. 5cl is ihatatlan belőle.


Jack Danniel's

A felsoroltak közűl a legerősebb ízű, érdekes, iható, ha nincs más akkor ilyet veszek, de számomra csak a 2. helyen van.


Jim Beam

Colával oké. Simán eszedbe ne jusson!


Ballantines

Imádom. Jellegzetes íze van, csukott szemmel is megmondom, hogy ez az, és szerintem nagyon finom.

2017. aug. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Johnnie walker:az alap red és blacl között számomra nincs nagy különbség

Jack Daniels:Szerintem korrekt középmezőny jobb mint a fekete/vörös johnnie

Jim Beam:az alap fehér szerintem korrekt,jobb mint a johnnie red-je,a fekete nagyon izlik,de az abszolút favoritom a zöld cimkés choice,egyik kedvencem,az ára egy sziten mozom a jack teenese és jim Black-el,megfizezhető és minőségi

2017. aug. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!