Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi történik ha másnaposságra...

Drogba52 kérdése:

Mi történik ha másnaposságra még többet iszik az ember?

Figyelt kérdés
Egy barátom kicsit többet ivott a kelleténél és másnaposságára még megivott egy kevés tequilát. Azóta nem múlik neki már lassan egy hete fáj a feje és nagyon sok panasza van azt mondja olyan érzése van mintha még mindíg másnapos lenne. Lehetséges hogy 1 hét elteltével is másnapos és ha igen mit lehet tenni?

2017. jún. 15. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

Az egy marhaság, hogy kutyaharapást szőrével. Ezt az alkoholisták mondják, mert az elvonási tüneteket nyilván az újabb alkohol csillapítja.

A barátod lehet, - ha sokat ivott-, hogy enyhe alkoholmérgezést kapott.

Nem másnapos, hanem beteg lett az alkoholtól.

kerülje az az alkoholt, csak vizet igyon, hogy minél előbb tisztuljon ki a szervezete. Fejfájásra aszpirin.

A magnéziumot is pótolni kell, mert a sok víztől sok ki is ürül.

Ha ez sem segít, menjen orvoshoz.

2017. jún. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

"Fejfájásra Aszpirin..."

Persze, csak akkor, ha a gyomorban nincs alkohol, ugyanis a kettő együtt (szesz + szalicilát) gyomorvérzést okozhat!

.

A másnaposság elkerülhető, ha minden nap iszik, akkor 'aznapos' marad.

2017. jún. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
HAHAHA! 1 hétig nem másnapos az ember. Szerintem simán agydaganata van.
2017. jún. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem javaslom a másnaposságra tovább ivást, mert akkor azt követő nap még kegyetlenebb lesz, de azt nem tudom elképzelni hogy valaki 1 hétig másnapos legyen, szerintem valami más baja van. Nekem is 2 nap volt a max. ameddig másnapos voltam, de akkor rengeteget ittam, na meg nem csak ittam. Meg is bántam mert annyit én még nem szenvedtem, mint abba a 2 napba.
2017. jún. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam alkalmazni ezt a módszert, de csak sörrel. Másnaposan rövidet nem tudnék meginni.


Viszont amikor felébredsz kiszáradva, fejfájósan egy meleg nyári reggelen akkor egy hideg sör egy kis citromlével nagyon jól tud esni.

2017. jún. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A barátodnak azért fáj a feje egy hét után is, mert nem csak hogy sokat ivott, de úgy sejtem sikerült hazamenet megfáznia, ne aggódj pár nap és rendbe jön.

Velem is megesett már hogy éjjel átfagyva másztam haza, és utána nem csak a pia miatt fájt a fejem napokig.

2017. jún. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Phoney ***** válasza:

Alapvetően semmi nem történik, közvetlenül attól nem szokott baja lenni az embernek, hogy másnaposan alkoholt ivott, főleg nem egy héten át. Ahogy az utolsó írta, valami más baja van.


Az igaz, hogy a ráivás (főleg, ha már délután van) akár egyetlen pohárral is csökkenti vagy eltünteti a másnaposság szubjektív érzetét, cserébe viszont harmadnap lehet, hogy nem leszel olyan friss, mintha nem ittál volna rá.

2017. jún. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!