Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Van egy rekesz söröm amit...

Van egy rekesz söröm amit levinnék a balatonra, de sörrel engem eddig mindig kiküldtek a metrobol/nem engedtek fel a buszra meg ilyenek. A deáktól a déliig metróval, aztán meg ugye vonattal kéne vinnem, lehetséges?

Figyelt kérdés

2017. júl. 1. 00:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Fedd le egy ronggyal vagy valami akkor az élet nem fogja megmondani mi van nálad
2017. júl. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Balatonon is lehet sört kapni a boltban
2017. júl. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Pont befér egy bőröndbe / nagyobb táskába, ruhákkal célszerű kibélelni, hogy ne zörögjön annyira, aztán senkinek nincs joga belenézni (hacsak nem repülővel viszed le), hogy mi van benne. Jó utat :)
2017. júl. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Haver, mekkora az a rekesz sör? feltettem a kérdést itt, csak nem válaszoltak rá :D
2017. júl. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehetséges.(bár,felesleges...)

Rekesz sör ( 20db)egyébként is nehéz és sok helyet foglal így kölcsön kell kérned egy bőröndöt amibe ezt bepakolod. A bőrönd zárt,ezért nem fog sekit sem zavarni hogy mi lehet benne...:)

2017. júl. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

El nem tudom képzelni, hogy valakit leküldenek egy tömegközlekedési járatról mert egy rekesz sör van nála, ez szimplán baromság.

Azt, hogy nyitott üveg sörrel nem engednek fel az teljesen más kérdés, azt el tudom képzelni...

2017. júl. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Lezárt csomagolásban nyugodtan szállíthatod, ha nem nagyobb a kézipoggyász méretnél.
2017. júl. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Most felmerült bennem a kérdés, hogy mi van, ha valakinek nincs kocsija, de vesz egy rekesz sört, és haza szeretné szállítani? Gyalog kell elcipelnie hazáig, vagy mi?
2017. júl. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
41%

# 8


Szerintem szimplán nem vesz egy rekesz sört, csak annyit amennyit haza tud cipelni. Legalábbis én soha nem vettem rekesz sört, tíz kilós mosóport megy öt literes ásványvizeket amíg nem volt kocsim.


Amúgy nem is értem ezeket a válaszokat hogy pakold bőröndbe hogy ne lássák. Miért ne láthatnák? Csak egy rekesz sör, nincs benne semmi. Azt meg kizártnak tartom hogy ne engednének fel vele a metróra vagy a vonatra.

2017. júl. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%
Szedd ki az üvegeket a rekeszből és rakd át egy utazótáskába. Abba senki nem fog belenézni.
2017. júl. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!