Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Maximum 10 ezer forint környék...

Maximum 10 ezer forint környékén melyik az a whiskey amelyik a legjobban csúszik és a legkönnyebb meginni?

Figyelt kérdés

Nem igazán whiskyztem eddig, ittam Johnnie Walker Red Labelt, az nagyon nem ízlett, nehezen ment le, ugyanez a Ballantines is, viszont a Jack Daniels NO.7 egész jó volt.

Olyat keresek ami ihatóbb kezdő whyskiző számára.Johnnie Black Labelt ajánlották, arról valami vélemény vagy bármelyik másik ami köröket ver rá?



2017. júl. 1. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
12%
Ha nehéz lenyelned, akkor ez egyszerűen nem a te italod. Nem kell erőltetned.
2017. júl. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10 ezerért nem nagyon van olyan ami a J.W black labelre köröket verne. Igazából a black label sokkal lágyabb mint red, és több íze is van. Én sokkal jobban szeretem mint a red-et. Illetve Ballantinesból is a 12 éves sokkal jobb mint a finest. Ráadásul az egy jó ideje 5000Ft a tescoba. Az annyiért igen jó vétel. Lágynak a Chivas is igen lágy, csak annak kevesebb íze van mint a J.W blacknek. Viszont ha az alap Jack ízlett de a Ballantines finest, meg a Johnnie red nagyon nem, akkor lehet hogy egyik scotch sem ízlene neked igazán. Jack Daniels Gentleman Jack-et még nem ittam, csak hallottam róla. Az elvileg még az alap Jacknél is lágyabb. Ha egyik Scotch sem ízlik, esetleg azzal is tehetsz egy próbát.
2017. júl. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a sima Jim Beam teljesen iható sőt finom is volt.
2017. júl. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!