Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért gáz, ha lányként jól...

SirMoook kérdése:

Miért gáz, ha lányként jól bírom az alkoholt? 17/L

Figyelt kérdés

Múltkor voltunk egy bulin, ahol egy srác mondta, hogy állja a berúgásom, de aztán a hetedi kör után feladta. Közölte, hogy gáz vagyok, és többet nem akar látni. Én meg kikértem egy sört, és ott hagytam..

Amúgy meg sok emberetől kapom meg, hogy egy lánynak nem illene ilyen jól bírnia az ivást stb...



2017. júl. 1. 20:36
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
91%
Pasik. Persze, hogy azt mondta, gáz vagy, lealázta egy lány ivásban, szerinted mennyit zuhant az önbecsülése? :D Jól sejtem, hogy ezt többnyire srácoktól kapod? Találd ki, miért is?
2017. júl. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
86%
Persze hogy gáznak tartja azt hitte fizet két kört és megfektethet mert nem fogsz magadról tudni. Amúgy valóban nem szép látvány ha kiskorúként ennyit vedelsz. Próbáld meg tartani a mértéket.
2017. júl. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
57%
Az a gáz. hogy 17 éves vagy és menőnek tartod az ivászatot. Felnőttként meg fogod bánni. Minél többet iszol, annál kevésbé fogod bírni, és gyerekként rá is fogsz szokni, tehát nem fogod tudni abbahagyni. Az összes jó ismerősöd ott fog hagyni, szánalmas leszel a szemükben és meg is fogod alázni magad. Csináld csak, ha ezt akarod.
2017. júl. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
SirMoook ? biztos nem kamu a kérdés?
2017. júl. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
58%
azért néha belefér..
2017. júl. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Kedves 3. válaszoló!

Nem szoktam gyakran eljárni inni, pont emiatt, mert egyelőre nem érzem hatását. Próbálok mértéket tartani (inkább eljátszom, hogy berúgtam néha :D)

Amúgy teljesen elfogadom, amit mondtok, és nem dicsekvédből írtam, inkább amiatt, hogy egy kicsit igazságtalannak érzem, hogy olyan dologért piszkálnak, amiről nem tehetek

2017. júl. 1. 21:06
 7/34 anonim ***** válasza:
49%

A régi lányok úgy tudtak főzni, mint az anyjuk. A maiak pedig úgy tudnak inni, mint az apjuk.


Isten ments egy alkoholista feleségtől, vagy anyától!

2017. júl. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
84%

írta h nem mindennapos , és megvan nélküle.

Szóval isten ments a begyepesedett és szűk látókörű emberektől

2017. júl. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Kedves 7. Válaszoló!

Ezt a mondást én is ismerem, és szerintem borzasztóan általánosít. Nem hiszem sem azt, hogy minden régi lány tudott főzni, sem azt, hogy minden mai iszik. Az apákról ne is beszéljünk..

Kedves 8-as köszönöm szépen:)

2017. júl. 1. 21:17
 10/34 anonim válasza:
88%

Az ilyen srácokkal nem érdemes foglalkozni biztosan egy könnyű numerát akart és azt hitte hogy neked kevés alkohol is elég:DD

Mikor látta hogy nem így megy ez inkább lelépett ezt olyanok szokták csinálni akik józan lányoknál nem érnek el semmit..

Nem értem ez miért baj nekik ha bírod ez így hülyeség inkább max a bevitt mennyiséggel lehet bajuk de ennyi alapján nem mondanám biztosra...20F

2017. júl. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!