Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nektek hány évesen engedték...

Nektek hány évesen engedték meg a szüleitek elöször, hogy berúgjatok?

Figyelt kérdés
Szoval, mennyi idösen nem csinaltak belöle gondot, hogy egy buliban berúgtatok? Mert én 15 vagyok, és szüleim szokták engedni, hoy igyak, de csak sört meg bort, meg minimális töményt. Nincs ellenemre, mert örülök, hogy ennyit is megengednek, de mondjuk 16 évesen szerintetek már vennének nekem egy vodkát amit elvihetek házibuliba, meg nem ölnek meg, ha részeg lennék?

2017. júl. 2. 23:26
 1/9 anonim válasza:
94%
Hat en egyaltalan nem orulnek, ha 16 evesen a gyerekem reszegen esne haza, gondolom a te szuleid sem kulonbek. Meg amugysem orulnek, ha meg 18 eves lenne sem, de azert legyen minimum felnott az ember, ha mar berugva akar hazamenni az en velemenyem szerint...
2017. júl. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem soha nem volt konkrétan megtiltva, ha 16 évesen részegen mentem volna haza, nem hiszem, hogy haragudtak volna, inkább sajnáltak volna, ha szarul vagyok vagy hányok.

Egyébként én nem szeretem a piát, 39 éves létemre még sosem voltam részeg. :)

2017. júl. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Megengedni. :D Soha nem kértem rá engedélyt, különben is, ez csak úgy magától jön.

A saját szüleidet pedig csak te ismered. Nem releváns, hogy az enyémek hogy álltak ehhez a kérdéshez, vagy más emberek szülei, akik nem a tieid.

2017. júl. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

15-16 lehettem. Meg sem tudták :) Sokszor volt ilyen.


Amikor meg hazaérkeztem akkor volt, hogy gyorsan betámolyogtam a szobámba sötétbe, hogy ne vegyenek rajtam észre semmit se, aztán amikor lezuhantam az ágyra a piától, akkor vettem észre, hogy ez így nem lesz jó... Elkezdtem szédülni, hirtelen hányingerem volt.


De kimenni nem volt merszem a wc-re, mert akkor észrevette volna a család, hogy be vagyok bszva!


Ezért - és mivel nagyon gyorsan is kellett cselekedni -, már nem is lett volna időm rá, a nyitott, nyári melegben - pont, mint kb. most is -, a nyitott ablakon keresztül simán csak kihánytam az éjszakába az 5. emeletről..


Ennyi.

Ennyi azt hiszem simán belefér :)


Máskor meg egy fiúismerősöm fogta a fejemet, miközben az árokparton okádtam éppen :) Segített :)

2017. júl. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Annyi kimaradt, hogy nő vagyok, nem ffi.
2017. júl. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszi szépen :D, mert szerintem nem haragudnának annyira, tesóm 16 szülinaoja elött kicsivel rúgott be életében elöször, gyöztes szenzonzáró meccs itán, szüleim nem voltak kiakadva, meg nekem is volt, hogy berúgtam már szüleim tudta nélkül, de csak annyit mondtak, hogy jó piaszagom van meg stb, de nem igazán akadtak ki. :DD
2017. júl. 3. 10:08
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 17 éves lány vagyok, és kb. 13-14 éves korom óta az a helyzet, hogy megbíznak bennem, úgyis tudják,h ogy van annyi eszem, hogy mértékkel iszom, és beszéltek is velem a témáról elég sokat. Sőt, nekem volt alkoholista rokonom, szóval testközelből láttam ellenpéldát... Egyetlen egyszer szóltak rám anyámék, akkor is csak azért, nehogy bajom legyen, amikor éjszaka jövök haza (azon az estén kicsit tényleg többet ittam, előfordul...).


Ha ilyen szintű iszogatást engednek, akkor biztosan nem csinálnának belőle nagy ügyet, legfeljebb rád szólnának, hogy máskor vigyázz!

2017. júl. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim mindig arra tanítottak, hogy az élet bármely területén tartsak mértéket.

Az italozás kapcsán nyilván nem örültek volna, ha lerészegedek. Az, hogy mértékkel fogyasztok alkoholos italokat is, nem volt ellenükre.

De a dülöngézés, vagy a beszéd zavar, vagy netán, hogy mások vigyenek haza, ez nem fért volna bele.

De nem is tudom miért cél mostanában lerészegedni, berúgni?!?

2017. júl. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

14 voltam, ballagáskor rúgtam be, de nem úgy, hogy csúsztam-másztam, csak egy kicsit dülöngéltem.

Volt már olyan, hogy spiccesen mentem haza, akkor elmondták, hogy nem kéne ennyit innom, meg stb. De nem haragudtak érte, örülök, hogy tudják és, hogy megbíznak bennem, megértik, hogy fiatal vagyok és, hogy ilyenkor kell kiélni magamat.

2017. júl. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!