Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nektek mit szólnak ahhoz a...

Nektek mit szólnak ahhoz a szüleitek, ha alkoholt isztok?

Figyelt kérdés

Nálunk volt már miatta "botrány" pl mikor keresztapám adott 1dl bort, hogy kóstoljam meg milyen. Anyám röktön letámadta, hogy alkoholistát csinál belőlem, meg nem való még nekem. 18 éves vagyok:D Most meg kiderült, hogy galádul megittam 1 citromos sört az évzáró után az osztálytársakkal és emiatt is le vagyok cseszve.

Kort és nem írjatok légyszi:)


2012. júl. 1. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk így nincs belőle baj ameddig tudok mértéket tartani apám már 15 éves koromban adott nekem sört és mondta hogy napi 1-2 doboz még nem fog megártani vagy 1 pohár bor. Ameddig tudtam mértéket tartani nem volt belőle baj sosem. Persze volt már olyan hogy párszor részegen jöttem haza akkor kaptam is fejmosást rendesen, de jogosan persze. Bár nem vagyok az a fajta aki gyakran lerészegedik ritkán van ez nálam.
2012. júl. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy mikor apámnál vagyok(elváltak anyámék kb fényévente találkoznak és beszélnek egymással annyit, hogy szia-szia) akkor nem probléma, ha iszok. Megkínál pálinkával ha mondjuk tesómmal, meg a barátjával ebédelünk meg ilyenek.
2012. júl. 1. 18:53
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt amikor szóltak érte. Az utóbbi 40 évben 2-3 alkalommal.
2012. júl. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nálunk eddig még nem volt ebből probléma. Apával meccs közben sörözünk, anyával nagy beszélgetésnél borozgatunk, ha a barátaimmal akarok iszogatni kicsit azért sem szólnak. Részegen soha nem láttak, de nem is vagyok ilyen nagy partyivó :)

L/18

2012. júl. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egészségedre fiam!


25F

2012. júl. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 tetro ***** válasza:
Én nagyon ritkán iszom, de 18éves korom után kezdtem csak inni, ez meg akkor már itthon volt téma. Ritkán szívok is, és van hogy anyámmal együtt.
2012. júl. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23 vagyok, nem élek otthon, ahányszor hazamegyek párommal, vacsi, majd 1-1 sör, vagy bor, vagy pálinka :D
2012. júl. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
nekem ők adták ;)
2012. júl. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem szólnak, nem foglalkoznak vele, mert tudják, hogy nem leszek alkoholista azért mert néha iszok.

19/L

2012. júl. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

hát....ritkán iszom..régebben joval többet ittam bulik alkalmával..most meg max sört, főleg nyáron...imádom, hüsitő...és kb ennyi..egyszeregyszer tervezünk nagy ivászatot, amit oly ritkán tartok be végül:D...külön lakom is beszolni se tudnak...multkor pl otthon (hugom még otthon lakik...szoval szüleimnél...de nekem az otthon marad...) csináltunk házibulit, mivel olaszba indultak...de útközben lerobbantak, így visszajöttek...de ettől még a buli maradt....sikerült eléggé becsiccsentenem...és mivel nem volt rajtam se szemüveg se kontaktlencse, és mivel nagyon gyenge a szemem, így a sötét nappaliban ahol anyukám tv-zett mentem oda a rókaszönyeghez mert olyan szine van mint a kiskutyámnak...és kérdeztem tőle, hogy hát mi van kicsikincsem kb....anyukám jot nevetett és közölte h fúúú de gáz, ne igyak többet:D:D:D persze viccből...amíg normális vagyok, nem szolnak bele...pedig anyu nagyon nem szereti az alkoholt...legalábbis mértéktelenül...az 1 pohár bor meg egészséges!!!!

23L

2012. júl. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!