Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 1 sör egyenlő 1 felessel?...

1 sör egyenlő 1 felessel? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ez az "átváltás" tényleg igaz,hogy fél liter kb 5%-os sör egy felesnek felel meg?

2017. júl. 8. 22:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9%
Ma már csak 4 centi egy "feles" (kivéve ha magadnak töltöd).
2017. júl. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy már írták előttem, nem ugyanaz a kettő. Nehéz így összehasonlítani. A sör a szénsav miatt azonnal üt, a tömény nem. Viszont töménytől sokkal könnyebb berúgni. Hamar lemegy sok, és mivel nem szívódik fel azonnal, veszélyes lehet. Nem egyszer hánytam szét magam amiatt mert később ütött meg és nem tudtam hogy már elég lesz.
2017. júl. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Na aki meg berúgást vár a seggébe dugott diannás cukortól az nem csak bunkó hanem borzasztó tudatlan is.
2017. júl. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Utolsó:Szerintem tisztába sincs vele,de nem is baj,nem fáj neki:D

Köszi mégegyszer a normális válaszokat!:)

2017. júl. 9. 16:38
 15/15 anonim ***** válasza:

Feles is lehet valami 40%-os, meg 60-70%-os cucc is.

Sörből is van 3-4%-os, meg sok olyan barna sörök, amik a duplája, de akadnak 10% feletti alkoholtartalmú sörök is.

2017. júl. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!