Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Az afrikai harcsa egyenlő a...

Az afrikai harcsa egyenlő a pangasiussal?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 28. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem. A pangasiust akár délamerikai harcsának is hívhatnánk, és mind a kettőnek elég rosz íze van.
2015. ápr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem ugyanaz a kettő, de azért az első válaszoló egy kicsit túloz, de mindegy.

Az afrikai szerintem teljesen jó minőségű hal.

2015. ápr. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 zolidobos ***** válasza:
100%
Az afrikait laikus nem tudja megkülönböztetni a, tányéron a szürk3től. A cápaharcsa számomra ehetetlen kategória..
2015. ápr. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Az afrikai harcsa meleg vízben élő vörös húsú halfajta. Ha a horgot bedobod, és van a vízben afrikai harcsa, azonnal kapni fogja a horgodat, visszadobod, és újra ki tudod fogni. Falánk fajta hal.


Füstölve, igen ízletes csemege! Kóstold meg!


A Pangassius pedig cápaharcsa. Ma, amit Magyarországon kaphatsz általában tenyésztik. Kóstold meg azt, amit a F.Frost kocsikon árulnak! Hanyatt fogod dobni magad ha megkóstolod! Amit ők árulnak, Dél Amerikából származik.


Tudom, hogy ugrani fogsz, hogy közöld velem, hogy akkor egyed!


...azt írtam, hogy kóstold meg!

2015. máj. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Az afrikai harcsa finom,a pangasius undorító.Olvastam,hogy sz@rlében tenyésztik.
2015. máj. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 zolidobos ***** válasza:
Kedves H. József, ha rám gondoltál, csalódni fogysz, mert nem ugrok..))) megkóstoltam anno a cápaharcsát, nekem nem ízlett. Mint ahogy a csuka, a busa, az amur sem. Minden más halat, legyen az tengeri, vagy édesvízi, szívesen fogyasztok.
2015. máj. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Öreg horgász+ cspeli strand + giliszta = afrikai harcs 100cm, I like matek...
2015. máj. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És még van egy hentes ismerősöm aki mmegcsdinálja a busát stbt kolbásznak mert fűszerezve jobb...
2015. máj. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

...igen, el kell fogadnunk azt, hogy nem mindenki szereti a halat (fogyasztani). Van aki imádja, és van aki nem. Mindkét félnek jár a tisztelet.


Talán így teljes a világ

2015. máj. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!