Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik az idehaza kapható...

Melyik az idehaza kapható legfinomabb sör?

Figyelt kérdés

2017. júl. 19. 05:05
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Ha van felétek kézműves sör akkor azt ajánlom kipróbálásra! Egyre több helyen kapni házi érlelésű sört amik közül vannak kifejezetten finomak! Nekem pl a gyömbéres sörök tetszettek meg nagyon! De amúgy nekem a nagy kedvencem a Pécsi Prémium és a Kőbányai! Aranyászokot is régen nagyon szerettem de az valahogy elromlott az évek alatt!
2017. júl. 19. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Kinek? - neked, vagy nekem, vagy valaki akárkinek?

Mivel az izlés nem képezheti vita tárgyát, a kérdés nem értelmezhető.

2017. júl. 19. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A Belga Sörházban remek söröket vettem már.
2017. júl. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Ízlés dolga nyilván. Ha megmondod, hogy a belgian ale-eket, a belgian strong ale-eket, a dubbeleket, a tripeleket, a quadrupeleket, a krieket, a stoutokat, az IPA-eket, a bakokat/duplabakokat, a tmavykat, a pilsnerenek, a német típusú búzákat, a witbiereket, a bittereket, az english strong ale-ket vagy a portereket szereted jobban? (És biztos kimaradt valami.)


De mivel az átlagfogyasztó csak a színezésig jut el(esetleg a búzamaláta detektálásáig), lefordítom neked: ez olyan, mintha azt kérdeznéd: melyik a legjobb itthon kapható bor? Ugye, ezt sem lehet megválaszolni, hisz nem az van, hogy a boroknak csak egyféle ízvilága lehet, és ebben a kategóriában ki lehet választani, melyik felel meg ezen típus követelményeinek legjobban, hanem rengeteg szőlőfajta van, és ebből adódóan rengetegféle típus, és mindnek másmilyen az íze. Mindegyik típusból vannak jók ez igaz, de az már egyéni szubjektív ízlés kérdése, hogy ezek közül ki melyiket választja.

(Na, ezt is megértük, nekem, aki laikus borok terén, így kell magyaráznom sörös témában. :D)

2017. júl. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Én az egyedit iszom csak meg. Veszek bármilyen, üveges sör, felbontom, ráöntöm a virágokra, jól kimosom az üveget és tele engedem csapvízzel. Na, nekem az a finom, sörös üvegből vizet inni.
2017. júl. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Így nem igazán lehet bármit is írni. Ha mondasz típust, árkategóriát vagy bármi támpontot, akkor tudok ajánlani konkrét példákat.
2017. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

Kinek mi, én rengeteg sört kóstoltam már, olcsóbbakat és igazán drágákat is, de érdekes mód a kedvencem már nagyon rég óta a Pilsner Urquell.

Van aki ezt is olcsó sörnek veszi, és már csak azért is valami 1000+Ft-os darabot nevez emg eljobb sörnek, de nekem személy szerint ízre az tetszik a elgjobban és független az ártól.


De ez minden embernek más, csak van aki próbál úgy mutatkozni, hogy miylen szakértő, és mondd valami drága sört ( sokan Guinness pl ) aztán hajrá, de ott a másik oldal is akik valóban azt mondják amit szeretnek.

2017. júl. 20. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Személy szerint én a hideg komlós drehert tartom a legfinomabbnak. Főleg ha üveges..
2017. júl. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Számomra a Szentandrási Black Rose duplabak sör.
2018. okt. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!