Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ti hány liter sört isztok egy...

Ti hány liter sört isztok egy nap ebbe a melegbe?

Figyelt kérdés
Nálam 2-3 liter elfogy egy nap, plusz még jöhet rá egy kis tömény is ha olyan kedvem van.:)

2017. júl. 24. 00:22
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
54%
3 litert, tüskével.
2017. júl. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Maximum egy sört iszok, teljesen jó. Hogy dolgozol így?
2017. júl. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
annyit amennyi van itthon
2017. aug. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Én 1-2 sört megiszok, de nem a meleg miatt, meg nem is minden nap. Nem is tartunk itthon alkoholt. Ha olyan kedvem van elugrok a kisboltba veszek magamnak meg faternak párat..de te úgy tetted fel a kérdést, hogy büszke vagy arra, hogy napi 6 sört iszol meg még mellé töményet. Hát jó. lehet van akinek ez az egyetlen eredmény az életben amire büszke lehet. Amennyi sört megittál már így, az árából én vettem egy fullos országúti bringát és azzal tekerek országban keresztül kasul...komolyan az ivás boldoggá tesz embereket? csak a butákat mert a gondot nem oldja meg, csak a gondolataidat. Ha meg meleg miatt iszol, hát elég buta vagy, mert az alkoholtol csak még melegebbnek érzed az időt
2017. aug. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Szeretem a sört, de nem vagyok alkesz, akármilyen meleg van, 1 nap sose iszom max. 2 doboznál többet, azon kívül csak üdítőt!
2018. okt. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!