Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 16 évesen fél liter vodka...

16 évesen fél liter vodka húzóra milyen hatással jár?

Figyelt kérdés
Osztálytársam fogadott egy lánnyal, hogy a fent leírt dolgot végrehajtja, és eléggé aggódok érte, mert elég súlyos dolognak tűnik...
2017. máj. 19. 19:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
Hülyébb már nem lesz tőle.
2017. máj. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
100%

R.I.P.

Amerikában a szülők itatták le így a saját gyereküket ( hogy megtanítsák hogy soha többé ne rúgjon be)

Belehalt a srác

2017. máj. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%
Függ a srác súlyától, általános egészségügyi állapotától, majatol és a vodka alkohol tartalmatól, de bele lehet halni. Persze lehet, hogy megússza vaksaggal vagy csak egy alkoholmérgezéssel. Én is iszok nem keveset, de ez a mennyiség szerintem engem is megölne.
2017. máj. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
0%
Elég csúnya berúgással.
2017. máj. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a "húzóra"? Egy húzásra gondolsz? Ha igen, meghalhat attól a hirtelen sok alkoholtól! Hülye gyerek!! Mit akar bizonyítani...???
2017. máj. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholmérgezés, ami halálos is lehet.
2017. máj. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
100%
szerintem előtte szóljon a szüleinek, hogy koporsós temetést vagy hamvasztást akar.
2017. máj. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
32%

Sok jóra nem számíthat.

A hülye testvérem,aki 16 éves,házibulit tartott a tudtunk nélkül és több,mint fél litert ivott. Amm..úgy találtunk rá,hogy a haverjai tolták egy talicskában és mindenki őrjöngött.

Természetesen jól leszídták! xD

Nem tudom mi történt ott pontosan,de azért megkérdeztem a barátait az és azt mondták lefeküdt egy lánnyal és végig hányt mindet. (Nem tudom mennyit ihatott,vagy hogy tényleg igaz-e de az a legfurcsább,hogy meg se lepődtem) nem mondták,hogy ki volt az a lány de nagyon pipa voltam,hogy már most egy olyannal,akivel csak kaland volt... Fhuu..rossz vissza gondolni. Nem beszéltem erről neki,nem is hoztam szóba sztm. Azt se tudja,hogy tudok róla.

A szüleink meg majdnem helyben elájultak a láttaktól xD

15/L

2017. máj. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
26%

Ja de persze értelem szerűen nem egy húzóra itta meg.

Előző voltam :D

2017. máj. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
100%
Alkoholmérgezés. Belehalhat.
2017. máj. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!