Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mitől lett olyan menő hirtelen...

Mitől lett olyan menő hirtelen a citromos sör?

Figyelt kérdés
Eddig az emberek többségének szemében női sörnek számított, és valamilyen szinten ciki volt férfiként citromos sört inni. Most mitől változott meg? Hozzáteszem, én még mindig női sörnek tartom.
2010. máj. 22. 17:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
Én sosem hallottam, hogy női sör lenne. Viszont az alacsonyabb alkoholtartalma, citromos íze miatt rájöttek a pasik is, hogy az egyik legjobb szomjoltó. Kellemes, frissítő ital, és nem kell félni, hogy a fejébe száll.
2010. máj. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Egyrészt az alacsony alkoholtartalom miatt másrészt a citrom miatt számít női sörnek.
2010. máj. 22. 18:05
 3/26 anonim ***** válasza:
68%

Elsőnek: Tényleg női sörnek számít! Szerintem azóta lett úgymond "menő" hogy a tavalyi Volt-on a Soproni szőke ciklont reklámozták. Egyébként én is szeretem, szerintem nagyon finom (nő vagyok)

Mondjuk ha be akarsz b*** akkor nem jó választás :P

2010. máj. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Mikor én iszom (lány) mindig beszólnak h nem is sör.

Még néhány lány is....A többi sört is megiszom, de a citromos gösszer az igazi :)

Jómúltkor már kicsi volt mindenkiben, táncoltunk, meleg volt...És pasik is minden szégyenérzet nélkül kapkodták ki a kezemből, és lelkesen itták XD

2010. máj. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

nagy hype-ot csináltak körülötte.

ott a szőke ciklon, citromos gösser, radler ( az volt az első)

egyébként arra tényleg jó, ha fel akarsz egy kicsit frissülni, viszont nem szeretnél túl sok alkoholt inni, mivel ezekben általában 1-2% van csak.

mondjuk ha be akarok rúgni, akkor biztos nem ezt iszom, de néha, ha megkívánom, akkor szívesen legurítok pár üveggel :) lány vagyok

2010. máj. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarok beb@szni,de egy kis frissitő sört szeretnék inni pl. nyáron,akkor nincs is jobb mint a jéghideg citromos sör!:) És srác vagyok...,ja és nem vagyok homár!!:D
2010. máj. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Mér iszom? Azért mert finom és kész! 17f
2010. máj. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Azért a Szőke Ciklonnak nem sok köze a többi citromos sörhöz, sem karakterben, sem erősségben.

A Pécsi Sörgyár Radlere tizenéve létezik, akkor is ugyanolyan volt mint most.

A Gösser nagy marketingkampánya megtette a hatását, az árat a minőséggel azonosító fogyasztók, akik nem vették meg 140 ft-ért a Radlert, most megvették a majdnem ugyanolyan Gössert 240-ért. Persze rájöttek hogy jó, innentől nincs megállás.


Mellesleg szerintem nincs olyan, hogy női sör, az ismeretségi körömben a nők többsége egyáltalán nem szereti a sört, aki meg igen, az ugyanúgy megissza bármelyiket, ha jó.

2010. máj. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
magában nagy fos a citromos sör! ice gösser citrommal na az már más téma!
2010. máj. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
Mert szerintem finomabb mint a rendes sör. ( és szerintem is női sör) 17/L
2010. máj. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!