Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért olyan menő a Monster...

Miért olyan menő a Monster energiaital?

Figyelt kérdés

Régóta gyűjtöm az energiaitalos dobozokat, a gyűjteményem 200 fölött van, mind különböző, elmondhatom hogy sokat megkóstoltam az évek során, ittam igazán finomakat, és olyanokat is amikből elég volt az első korty. 2-3 éve mind sokkal finomabb volt, most a legtöbb(gondolom a válság miatt) felvett egy bizonyos förtelmes gyógyszer mellékízt. Igaz hogy a monster esetében ilyen nincs, viszont én kijelentem hogy ez a leges leg szarabb amit valaha ittam. Gusztustalan íze van, még a sarkibolti befőttes gumi ízű 50ft-os energiaitalokat is szívesebben iszom meg. Meg olyan édes, hogy csodálkozom hogy nem szirup állagú. Zöldet és sárgát is kóstoltam már, a sárga egy fokkal jobb, azt végig birom inni.


Viszont akárkit megkérdezek, mindenki azt mondja hogy neki ez a kedvence. Oké addig hogy minden ember mást szeret, de nem tudom elhinni hogy annyian imádják azt ami számomra ennyire gusztustalan :S :D


2011. szept. 11. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

Mert Monstert inni menő.

Nekem se ízlik, ha már energiaital, akkor Burn, vagy Red Bull.

2011. szept. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
20%
Nem tudom miért ilyen menő. Hidd el, én is kérdeztem má magamtól. valaki kitalálta, hogy akkor ez most menő... :D Amúgy akármilyen hihetetlen nem ittam még, mert nem szeretem az energia italokat, mivel egy, roncsolja a szervezetet, kettő, nem szeretem, felfordul tőle a hasam.
2011. szept. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
reklámok szponzorációk mindent szebbé tesznek
2011. szept. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
95%
Én tippem inkább igyatok sört.
2011. szept. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
43%
Én se szeretem a monstert... való színüleg azért olyan menő, mert sok mindent sponsorál. Ha már itt tartunk tényleg inkább sör, de burn is jó!
2011. szept. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 ava87 ***** válasza:
100%

Nekem pont azért ízlik, mert már kész vagyok attól a szabvány tutti-frutti íztől. Ez meg legalább más. A sárga kimondottan ízlik, de a zöldet is szeretem.

Nem azt mondom, hogy a kedvencem, bár most ezeket iszom szívesebben, mert egyszerűen szörnyen meguntam már a többinek az ízét. De a kedvencem egy "Sexxx" nevű volt, ami mézes-citromos. Sajnos már szerintem nem lehet kapni, egy időben a Tom Marketben árulták (potom pénzért), a 2009-es téli vizsgaidőszakom fő szponzora volt ez a lötty :) Ezt szerettem, mert szintén nem az a szabvány íz volt, ha lehetne még ilyet kapni, akkor most is ilyet innék. Így marad a Monster, ha nem akarom már ezt az ocsmány tutti-fruttit inni.

Különben régen még a Burn volt jó, amikor még piros volt, de már abban is a sárga lötty van.

2011. szept. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Érdekes, minden haveromnak ez a kedvence :D

Ne tudd meg utolsó, hogy nekemis hogy elegem van már a tuttifruttiból. Nekem a kedvencem a tatanka, erdeigyümis :D de aztán a második a gilroy, az lime-os. meg most kiadtak vmi új szőlős hellet, az sem rossz :P


Amúgy meg aki a sört írta: hidd el hogy energiaitalt csak akkor iszok, ha kifogy a sör :)))

2011. szept. 12. 20:52
 8/12 ava87 ***** válasza:
Az első kettőt, amit írtál, még nem láttam, de a szőlős Hell az tényleg finom :) De amúgy ezeket a nem annyira szokványosakat hol lehet kapni? Mármint ami nem Hell, Burn, Red Bull, Monster vagy Adrenalin.
2011. szept. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nyitva kell tartani a szemed :D

az első amit írtam(tatanka) azt balatonalmádiba vettem a pufi pékségben ha jól emlékszek, a másikat a vestendben egy árusnál :D többnyire ne a multiknál keresd, hanem kisebb üzletekben.

2011. szept. 12. 21:35
 10/12 Vad-Ász ***** válasza:

Maradok a Guarana-nál.

kóstoltam többet is de nekem ez a legjobb

2013. ápr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!