Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi olyan menő ebbe a starbuck-...

Mi olyan menő ebbe a starbuck-ban?

Figyelt kérdés
....
2011. okt. 6. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
starbucks. imádom a frappuccinot (:
2011. okt. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

semmi. mert nem menő.

aki mégis annak tartja, az azért, mert a sztárok is olyan poharakkal futkoznak.

2011. okt. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Egyszerűen imádom, nem tudom elmagyarázni de ez egy életérzés, akárhányszor külföldön vagyok mindig ott kávézok, persze van Magyarországon is valahogy az nem jön be annyira a west-endben :(
2011. okt. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Mint a McDonalds.A világon mindenhol ugyanolyan,megbízható.És az emberek ragaszkodnak a megszokott dolgokhoz,ezért nagy buli a francaishe.
2011. okt. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A Starbucksban? Szerintem semmi. Jó drágán adnak közepes minőségű kávét. Az Államokban azért futott be, mert ott szinte mindenki csak a barna forróvizet itta kávéként, és ügyes marketinggel megismertették az emberekkel a normálisabb verziókat is. Európának nem tudtak újat mutatni, de - megint csak ügyes marketinggel - elérték, hogy trendi dolog legyen Starbucksba járni.

Egy lufi az egész, amiért bolondul a sok szerencsétlen.

2011. okt. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%

Utolsó: ez baromira nem igaz!!! A kávéjuk isteni és nem közepes minőségű, tény h itthon drágának számít de külföldön teljesen normális ára van, de persze vagdalkozz csak!


A marketingje??? Hát nem valami nagy szám, kb 2 hónap telt el mire megtudtam h nyílt egy a west endben...hűűű ez ám a marketing felső fokon!

2011. okt. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted csúcsminőségű a starbucks kávéja, akkor tudom javasolni, hogy ülj be egy tisztességes kávézóba, és ott majd kapsz normális kávékat. Összehasonlíthatatlan a kettő. Az előtted válaszolónak teljesen igaza van, amcsiban azért futott be, mert arrafele egy adag vízízű sz*r volt a kávé jelentése.
2011. okt. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
Én kávé imádó vagyok és rengeteg kávézóban ittam már, és nem mondom h nem ittam jobbat mint a starbucksos, de azért középkategóriának minősíteni nem kicsit durva...
2011. okt. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok nagy kávés, de a Frei kávézója, na az csúcs, ez a westendes tényleg nagyon rossz.
2011. okt. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!