Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik a legjobb minőségű...

Melyik a legjobb minőségű vodka másnaposság szempontjából?

Figyelt kérdés
Jövőhéten le fogom inni magam és szeretném minimalizálni a másnaposságot. Ennek érdekében a legtisztább, legjobb minőségű vodkából szeretnék inni, ami még vásárolható a szupermarketekben.

2017. aug. 4. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fejfàjás, dehidratáltság a legjobb minőségű piànál is előfordulhat, mivel az alkohol vonja el a vizet a szervezetből. Ha meg túliszod magad és rókázol akkor másnap a gyomrod sem lesz rendben, bármilyen pia az. Ha nem akarsz másnapos lenni igyál a vodka mellé/vagy hozzá keverve jó sok vizet, akkor nem leszel másnapos. Én rájöttem hogy a fröccsözès a legjobb módja a piálásnak ilyen szempontból. Nagyon vsúszik és iszod mellé a sok vizet, múltkor egy kerti partin 4 üveg bort elfröccsöztem ès olyan frissen keltem reggel mint soha.
2017. aug. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem a vodka minősége számít, hanem hogy miként csinálod. Amúgy ha már ennyire " tervezett " a dolog, előtte dobj be pár zsíros kenyeret vagy bármit ami zsíros... Egyrészt nem fog hírtelen fejbvágni, másrészt meg sokkal kevésbé leszel msnapos.
2017. aug. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Phoney ***** válasza:
Igazából elég ótvarnak kell lennie annak a vodkának, ami a többi vodkánál rosszabb másnapot csinál. (Erről leginkább csak a répamelaszvodkák voltak híresek, de az már kommersz közt is ritka.) Tisztaság szempontjából kb. minden vodka kiváló minőségű (mivel szeszfinomítóban készülnek), csak az ízük-érzetük kiegyensúlyozottsága változó. Éppen ezért a legjobb, leglágyabb vodka sem az, amelyik a legtisztább, hanem amelyikben a legjobban egyensúlyozták ki a kongenermaradékot.
2017. aug. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!