Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez a fehér csekk, amit legutób...

Ez a fehér csekk, amit legutóbb az ÉMÁSZ/ELMÜ kiküldött, miben különbözik az eddigi sárga csekktől?

Figyelt kérdés
Azon kivűl, hogy más a színe:)

2013. márc. 22. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
" Az új csekktipus előnye, hogy folyószámláján hamarabb jelenik meg a befizetett összeg, illetve előállítása is olcsóbb és környezetkímélőbb a korábbinál"
2013. márc. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na jó, ezt én is olvastam, de ennek se füle se farka. Akkor miért nem minden szolgáltató a fehér csekket használja sárga helyett?
2013. márc. 22. 13:27
 3/4 Szil82 válasza:
Szerződnie kell a szolgáltatóknak a Postával, ezek a megállapodások valószínűleg folyamatban vannak már. Szerintem egyre több szolgáltató fog áttérni erre a csekkformára, mert nekik ez olcsóbb, és gyorsabban megérkezik a számlájukra a pénz. De nekünk, fizetőknek ugyan olyan, mint a sárga csekk.
2013. márc. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. márc. 24. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!