Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Kalapácsról (sör+vodka keverék...

Kalapácsról (sör+vodka keveréke) vélemények?

Figyelt kérdés

Mennyire lenne ütős, ha 2,5 deci sört innék 1,6 deci vodkával?


18/L/158/47



2017. aug. 31. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én jegesmacinak ismerem :D az 2deci vodka + 8deci sör, az üveges sörről leiszol 1 decit kb és beleöntesz 1 deci vodkát, befogod a tetejét kicsit megrázod és megiszod :D ennyitől garantáltan meghalsz
2017. aug. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

magában az 1,6 deci vodka, húzóra, az is eléggé meg tud csapni (az több, mint 3 feles, egyszerre), de ha ezt még az enyhén szénsavas sörrel "fel is tolod az agyadba", az elég komoly lehet. Én régen a sör-jaeger kombót toltam, korsó sör, ha ment, akkor húzóra, és feles jaegerrel kísértem. 3-4 ilyen kanyar után már szépen néztem ki.

Ami még annak idején ment, bár szerintem ma is megy, az a "diesel", a sör-kóla kombó, bár az kicsit se mondható ütősnek, inkább az elszürcsölgetős üdítő kategória.

Ha szét akarsz csúszni olcsón, akkor a "fény" a te italod.

Vodkát bele a szódásszifonba, rátekersz egy vagy két szódapatront. Feles pohár aljára töltesz egy minimális szörpöt (pl málna), és arra ráengeded a szifonból a szénsavas vodkát, majd ezt húzóra bevered. Egymás után 2-3 ilyen, és úgy borulsz le a székről egy perc alatt, mint egy zsák krumpli. :)

2017. aug. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nagyon szar íze lehet ha összeöntöd, pláne ilyen sok vodkával.
2017. aug. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szerintem öntök majd bele valami üdítő v szörpfélét, hogy jobb legyen az íze.

De jöhetnek még válaszok! :)

2017. aug. 31. 18:22
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen csinál ilyen baromságokat az ember, de amúgy se hatás se élvezeti érték szempontjából nem javasolt, egy 47 kilós lányt ennyi alkohol már meg tud csapni rendesen.
2017. szept. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalon szereti az ember felturbózni a dolgokat. Csak nem mindig hasznos a sietség. Ha nem akarod lejáratni magad, inkább hagyd ki.
2017. szept. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!