Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 1,6 deci vokdkatol lehet...

1,6 deci vokdkatol lehet bajom? 1,3 deci vodka narancs volt.

Figyelt kérdés

#vodka #Vodka narancs
2017. aug. 27. 00:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1,6 deci vodka az 4 feles

Semmi bajod nem lesz tőle

Bár nem hiszem hogy 1,3 deci vodkanarancsba bele tudtak rakni 1,6 deci vodkát

2017. aug. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt en se ertem h 1.3 vodkanarancsba ugyan h lenne 1.6 vodka. Nem lesz bajod azon kivul h mar erezni fogod lehet kicsit a hatasat. Ha kevered mas piakkal vagy ebbol is egyre tobbet iszol az ejszaka folyaman nyilvan fennall a reszegseg eselye ha nincs veled barati tarsasag akk csak csinjan a dolgokkal nehogy bajod essen mert nincs kire szamithatsz v ott lenne veled.
2017. aug. 27. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgyérti szerintem,hogy amennyi vodkát megivott,abból 1,3 deci vodkanarancs, és 0,3 deci sima vodka volt.
2017. aug. 27. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vagy úgy érti, hogy 1,6 deci vodkanarancsban volt 1,3 deci vodka. ... :)


Hát ja, lehet, úgy néz ki lett is. :D Nem tudod tőle rendesen kifejezni magad! :D

2017. aug. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy neked mi árt meg, azt csak te tudhatod. Ez, nagyon változó, egy embernél is.

Régebben, munka mellett, a napi liter rövidet megittam. Most ott tartok, 3-4 felestől, teljesen kibukok. Jó, már régóta, csak nagyon ritkán iszok piát.

2017. aug. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg simán csak ostoba és fogalma nincs mit beszél.
2017. aug. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szegény retardált :(
2017. aug. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!