Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyire fogok berúgni ezektől?

Mennyire fogok berúgni ezektől?

Figyelt kérdés

Kezdésnek 2 deci meggybor (egy kis málnaszörppel, mert amúgy ez asszem házi bor, és valami szörnyű az íze..), aztán 2,5 deci sör külön, majd kicsit később (1 óra múlva) 2,5 deci sör 1,6 deci vodkával keverve...és ha minden igaz az este folyamán még valamilyen koktél is lecsúszik ( ha le tud még :D)


18 éves lány vagyok, 158 centivel 47 kilóval



2017. szept. 1. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
jól fogod érezni magad szerintem pont jó ha nem részegedsz le minden hétvégén. bár én kevergetni nem szerettem, tinédzser koromba mindent ittam mindennel róka koma lett a vége, pont a sör-bor kombókból de szerintem ez még elmegy. egyébként az alkohol egyénfüggő, egyik ismerősöm 2 nagy vadász után már satu részeg, míg én azt a szintet 7 sör-jager kombóval értem el :D
2017. szept. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Ezekkel a paraméterekkel amiket megadtál magadról, azt mondom, hogy semennyire, meg se fog ez mind kottyanni neked.
2017. szept. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Világ Leghasznosabb Excel Táblázata megvolt?

[link]

2017. szept. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe a bort sörrel nem keverném. A bort kihagynám. A sört vodkával összeöntve szintén nem javasolnám, vagy ha nagyon ki szeretnéd próbálni akkor kezdésnek önts össze csak egy keveset mondjuk 2cl vodkát 3cl sörrel, ne rögtön az 1.6dl vodkát 2.5dl sörrel. Ilyen arányba még üditővel keverve is elég erős a vodka, de sörrel még erősebb mert ugye az is alkoholos + szénsavas, ráadásul keverve az íze is borzalom mert a sör keserű. Én a helyedben csak simán meginnám a sört aztán utána az 1.6dl vodkát minimum 4-szer annyi szénsavmentes üdítővel, majd pedig ha csúszik még akkor koktélokat :)
2017. szept. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!