Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik a kedvenc, itthon...

Melyik a kedvenc, itthon kapható, "megfizethető árú" (max 250 Ft) söröd?

Figyelt kérdés
Nekem a Staropramen Unfiltered.
2017. szept. 22. 16:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Stella Artois, bár Staroprament még nem ittam. A hazai Kozel szerintem meg se közelíti azt amit mondjuk szlovákiában ittam vagy 10 éve. A Beck's-től vagy a Heinekentől se vagyok elájulva, a Borsodi meg a Soproni sz*r. Ugyanígy a Kőbányai is.
2017. szept. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Beck's.
2017. szept. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Staropramen és általában a cseh sörök

Bár sokan nem szeretik, nekem bejön a Mythos

Lehet, hogy meg leszek érte kövezve, de nagyon szerettem a Heineken féle csíki sört a "Ciuc Premium"-ot. Amikor még lehetett kapni Mo-on, néha előfordult 250 Ft körül is.

2017. szept. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Pécsi prémium láger, amúgy a Staro. unfiltered is jó.
2017. szept. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Azt még hozzátenném itt az egyik válaszolóra reagálva, hogy az általam említett Budweiser is az import cseh sörök táborát erősíti, nem úgy a Staro, amit már itthon gyártanak, noha én ihatónak, mi több jónak titulálom. (Pedig a felhasznált víz ugyanaz mint a Borsodi gyár termékeinél, mégis jobb mint azok, biztos a receptúra miatt.)
2017. szept. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ha megnézed a címkét, nem minden Starót a Borsodi főz. Az Unfiltered, Granát és kis palackosat importok, az itthon főzöttek (világos és barna 0,5-ös) pedig mást és más arányban tartalmaz, mint pl. a Borsodi. A víznek ehhez nincs köze, Borsodban egyáltalán nem rossz a víz.
2017. szept. 23. 13:30
 17/19 A kérdező kommentje:
3.: azért a Riesenbraut nem említeném jók között. Az egyik legalja minőségű magyar sör. Bár ízlések és pofonok.
2017. szept. 23. 13:32
 18/19 anonim ***** válasza:

argus strong, meg Pécsi barna Szalon.


De ennyi :)

2017. szept. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Trevor. ***** válasza:
Pécsi sör, Argus Maestic.
2017. szept. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!