Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik a kedvenc magyar...

Melyik a kedvenc magyar kézműves söröd?

Figyelt kérdés

2017. jún. 17. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Egyik se, mert túl vannak árazva, ahhoz képest, hogy milyenek.
2017. jún. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sok valóban túl van árazva, de azért vannak jók, bár én se fogyasztom őket gyakran, mert ivósörnek túl drágák, ha különlegességre szomjazom, akkor meg inkább belga vagy angol ale-ek, azokban ritkán csalódom.


De amúgy a Fótiak jó lagereket csinálnak, és tőlük még nem vettem döglöttet, Zwickl, Keserű Méz(és téli változata), Hamurappi +21 meg RIS-juk... ezek mind jöhetnek. :)

Legendának is vannak jó sörei, áruk is jó lenne, csak nagyon ingadozó a minőségük, szal lehet inkább mégse kéne próbálkoznod velük.

A Rothbeer jó söröket csinál, és ők a a Kalteneckernél főzetnek, szintén nem volt sose gondom velük. Távoli Galaxis, Pyrománia, Houston, Wee Heavy, ezek mind jók.

Szent Andrásiaktól is van pár jó, a Magyar Vándor a kedvenc, de jó a Black Rose is meg régen jó volt a Fekete, de most már sajnos elég jellegtelen lett. Tőlük egyszer vettem döglöttet, egy Black Rose-t.


Leginkább az ilyen mainstream pénzlehúzós főzdéket érdemes kerülni, mint a Stari vagy a Zirci.

2017. jún. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A Monyo, Mad Scientist, Hedon, Horizont, Hoptop főzdékről mit gondoltok? És az újra megnyitó Hopfanaticról?
2017. jún. 17. 12:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Monyótól egyszer ittam a Flying Rabbitet, az ízlett. Schatzit mondják még, hogy jó, szerettem is volna megkóstolni, de felénk nem kapni...

Mad Scietinsttől a a Jam72 legendás, és van is Tescoban, csak 800-ért, és az a helyzet, hogy ilyen áron mindig elcsábulok valamelyik jól bevált belga ale felé. :D

Hedontól kóstoltam többet is, szerintem nem nagy durranás egyik sörük se, eléggé túlárazottak.

Hoptop-ot nem ismerem, Hopfanatictől régen szerettem a Nolimitet, nem tudom, fogják-e újra főzni...


Bocs, de mint említettem, annyira nem vagyok képben a magyar kisüzemi vonallal, rájöttem, hogy ár/érték arányban jobban járok a külföldi csúcssörökkel. :D

2017. jún. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hopfanatic NEM nyit meg, bocsánat! Tuom, mert kedvencemet tőle gyártják. :(


Nos, a válasz:

- Hedon: Firpo, Credo sem volt rossz, Vertigo

- Monyó: Flying Rabbit

- Nohoplimit, ami sajna nincs

- ritkán egy-egy meggyes Stari



De igazából az összes IPA-t szeretem, ezen kívül Stout-párti vagyok.


Mad Scientist nekem túl sok.

2017. jún. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2017. jún. 18. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!