Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyire rúgok be 1dl vodkától...

Mennyire rúgok be 1dl vodkától, ha keverem energia itallal is?

Figyelt kérdés
Sovány vagyok,alig vagyok 50kg,valamennyit eszek előtte.Egyébként keverhetem egyszerre a kettőt?
2017. szept. 29. 14:03
 1/5 anonim válasza:
Ez nem attol fugg hogy hany kilo vagy:D te tudod hogy eddig hogy birtad az alkoholt, ha meg nem ittal korabban akkor nem kell sokat inni eloszor mert nem tudhatod hogy fogod birni, illetve lehet nem energiaitallal kevernem elsore. De ha jol sejtem nem vagy tul idos, szoval lehet inni sem kene:D De persze te dolgod.:)
2017. szept. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát 1 dl/két feles ha attól valaki berugik akkor eléggé gyenge a szervezete. Nekem fél liter kell legalább, hogy jól érezzem magam.
2017. szept. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

# 2/2 Ez nagyon változó, egy embernél is.

Régen, meló és vezetés közben, napi liter páleszt fogyasztottam éveken keresztül. Majd mondhatni, teljesen leálltam. Mára, két feles, teljesen fejbe vág, szüli, névnap vagy hasonló alkalmából hagyom magam rábeszélni.

2017. szept. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A vodka (alkohol) csokkenti, a koffein emeli a vernyomast. Ha eddig nem ittal, fejbe fog vagni, de attol is fugg, mit ettel otte. Ha zsirosat (zsiros a gyomorfal), lassan szivodik fel, kevesbe leszel masnapos es kevesbe rugsz be (mert a majad gyorsabban bont le, mint ahogy a cucc felszivodik). Tehat sok osszetevoje van.

Am, ha ilyen kerdest teszel fol, te valoszinu bebaszol.

2017. szept. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok,ittam ezelőtt is,de nagyon kevésszer,vagyis 1 év alatt 2x voltam részeg, máskor pedig tartottam a mértéket,és nem fogott meg különösebben.
2017. szept. 29. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!