Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Meggybefőtt pezsgett, szuszogo...

Meggybefőtt pezsgett, szuszogott mikor felbontottam. Kissé savanykás. Így is fogyasztható? Alkoholos lett?

Figyelt kérdés
Házilag elrakott meggybefőttről van szó, nem tudom, hogy melyik évről. Színre normális, csak mikor felnyitottam pezsgett, mint amikor felszusszantunk egy enyhén szénsavas ásványvizet. Ízre sem olyan édes, mint hittem. Forrásnak indult benne a cukor és alkoholos lett? Meggybor lett a leve? Így ehető vagy bajom lehet tőle?

2015. jún. 30. 11:41
 1/4 Lekri ***** válasza:
Valami módon levegőt kapott és erjedésnek indult a cukor. Igen, alkoholos lett, de szerintem fogyasztható.
2015. júl. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Nyugodtan megeheted , ha ízlik .... mi történhet ?
2015. júl. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ettem belőle, kicsit éreztem rajta, hogy alkoholos, úgyhogy megcsináltam kókuszgolyóknak.
2015. júl. 17. 15:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen volt? :D mert nekem is van egy üveg cseresznye
2016. máj. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!